Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

hej jestem w Orange One juz ponad 8 lat umowa pewnie dawno sie zakonczyła i przchodzi z miesiaca na miesiac ale nie jestem pewna, chce przejsc do innej sieci jeszcze nie wiem czy zostawiajac numer, czy musze napisac jakies wypowiedzenie umowy czy moge po prostu nie doładować konta?

nie doładowanie = zablokowanie konta

zadnych faktur nigdy nie dostawalam zawsze tylko musialam sobie isc do sklepu kupic karte i nia doladowac telefon

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Wystarczy upewnić się, że umowa uległa spłaceniu jeśli był to Zetafon.

Sprawdzisz, to po zalogowaniu się do Mój Orange, ewentualnie jutro dopytaj na czacie.

 

Możesz też sprawdzić wysyłając SMS o treści:

INFO pod numer 133 (0,20 gr/SMS)
 
lub
 
CYKL pod numer 174 (0,20 gr/SMS), aby sprawdzić kiedy rozpoczyna się kolejny cykl dla klientów Zetafona z zobowiązaniem oraz kwoty pozostałej do spłacenia

 

W przypadku spłaty zobowiązania (Zetafon), nie musisz składać wypowiedzenia, ponieważ numer zostaje jako zwykła oferta na kartę.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Wysłałam SMS na oba numery dostalam odpowiedz "usługa niedostepna dla zlecającego"


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

@natalia160, masz ważne konto na połączenia wychodzące ?? Jakie to był Zetafon, na czas określony, czy z miesięcznym zobowiązaniem ??

 

Wpisz kod *124*# i podaj co pisze Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Wystarczy nie wykonywać doładowania, to numer wygaśnie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Własnie sęk w tym ze umowa jest na mojego tate i nie mam jak sie teraz konkretnie czegos dowiedziec.
Tak normalnie moge dzwonic pisac itp jezeli za dwa dni nie doładuje konta to mi zablokuja, a jezeli doładuje po 4 dniach np to odblokowuja i srodki wracaja na konto te ktore zostaly zablokowane


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

"Twoja oferta to Orange ONE.

Stan konta głównego: 20.38 zł.

Środki ważne przez 2 dni."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Środki niestety później przepadają, ale jak nie chcesz numeru to wsadź go do szuflady i nic nie rób.

Jeśli chcesz przenieść numer, to właściciel musi iść do nowego operatora. Ew możesz przerejestrować numer na siebie ale z tatą musicie jednocześnie udać się do salonu Orange.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

@natalia160, jeśli jesteś pewna że umowa została zakończona, to wszystko ok.

 

Numer był brany z telefonem ??

 

Jeśli chcesz zachować środki można aktywować Konto Ważne Rok  SMS o treści START pod numer 8002 ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku. Ale to jeśli chcesz zachować numer i środki.

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

czy musze skladac wypowiedzenie umowy?

Przedłużalismy kiedys umowę i bralismy telefon ale to bylo bardzo dawno.

zadzwonilam pod *400 i mówiło "jezeli jestes zainteresowany zakupem oferty Orange prosimy o kontakt z numerem...."

czyli z tego chyba wynika ze nic mnie juz nie obowiązuje