Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Nie rozumiem. Ale ktora Opcja jest lepsza?!

Bo, moim zdaniem suoer rozwiazaniem byl rok waznosci bonusow!

Jesli Orange musialo sie wycofac z tego, jak rozumiem nieoplacalnego rozwiazania to choc dzis w Listopadzie 2018 lub w Grudniu, winno powiekszyc ilosc gb za doladowanie oraz wydluzyc waznosc tych bonusow!

Ja mam karte w Routerze i byloby mi zdecydowanie latwiej, gdybym rzadziej ja wyjmowal. Najlepiej tylko wtedy, gdy wyczerpalbym moje gb, a nie bawil sie z kalendarzem w reku!

Anonim

Nie dotyczy

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

@Wojtek828 wszystkim nie dogodzisz, ci co mają modemy na prepaid, chcieli by jak najwięcej GB, termin ważności dla nich nie ma znaczenia, ci co tylko z telefonu korzystają wolą dłuższą ważność GB, podobnie jest z pakietami minut, niewykorzystane w terminie minuty przepadają, powinny wisieć na koncie do czasu ich wykorzystania, ale takie coś to u zagranicznych operatorów, oczywiście w prepaid.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Reasumujac. Szkoda, ze zniknela opcja roku waznosci bonusow. Nie byloby bicia piany. Klient mialby swobode dzialania. 

Jednakze wydaje mi sie, iz warto naciskac na Orange, by zwiekszyl zarowno ilosc gb, jak i dlugosc ich waznosci.

Moim zdaniem bonusy 5gb na 5 dni za 5zl, 10gb na 10 dni za 10zl juz dalyby nam wieksze mozliwosci!

Zaczekajmy, co uczyni nasz Number One.

Pozdrawiam Wszystkich na Forum oraz Orange Polska! 😘


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Dla mnie Orange poza doraźnymi zmianami powinien przekazać "wizję" prepaida na kilka lat. Prepaid w Orange dawał stabilność i nadal daje póki co.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

A, moglbys jasniej?!

Co to znaczy przekazac "wizje"?! 😯