Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

No, ok. Wiem, ze jest. Za 5zl dostaniesz 2,5gb wazne tylko 2 dni! A moim skromnym zdaniem, transparentnie i zdecydowanie korzystnie byloby, gdyby za kazda wydana zlotowke Klient w Orange Free na Karte mialby tyle gb waznych tyle dni.

Reasumujac. Ile wydasz zlotowek, tyle bedziesz miec gb i na tyle dni!

Przyklad: 10zl -10gb-10dni.

I to byloby suuuper!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Podejrzewam, że wiele osób by się wkurzyło. Patrzysz tylko na wybrane doładowania. Przy doładowaniach 25,50,100,200 będzie gorzej niż dziś.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Jak Kolega zauwazyl slusznie, patrze na doladowania tylko do kwoty 30 zl!!!!

I tylko w obrebie czasowym, jednego miesiaca.

Wiec byloby zdecydowanie korzystniej dla nas Klientow!!!

Prawda?!!

A za 100zl 100gb na sto dni, chyba nie jest tak zlym rozwiazaniem, gdzie za 100 zldostajemy polowe mniej, czyli 50gb, fakt ze na dluzej, bo na 155dni.

Ciekawe, co wybraliby Klienci?!

😃😀😛

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Klienci wolą mieć święty spokój i brak zmian 😄

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Kolego Drogi!

Wyrazasz swoja b.subiektywna ocene.

Nie musisz skorzystac z ew.zmian.

Twoj wybor!

A, ja mam nadzieje, ze do takich zmian dojdzie.

Pozdrawiam!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

A ja mam nadzieję, że nie. Bo na tym stracę i nie tylko ja. Już poza tym była kiedyś taka oferta Orange Smart - klienci jakoś jej nie pokochali bo została wycofana. Większość klientów chciałaby wydłużenia ważności bonusów a nie ich skracania niektórym.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Kurcze, Kolego! Orange bedzie musiala zwiekszyc bonusy za doladowania. To Rynek zweryfikuje. Nie Ty, ani ja! Ty jestes na etacie w Orange?! Ja te swoje propozycje nie napisalem tu na Forum, przeciwko Tobie lub komukolwiek. Napisalem, gdyz uwazam, ze byloby fajnie i z korzyscia dla nas Wszystkich, by w obrebie miesiaca wprowadzic takie przejrzyste rozwiazanie, gdzie za doladowanie w przedziale od 5zl do 30zl masz wybor, wieksza ilosc gb, niz dotychasz oraz dluzszy czas trwania tychze bonusow!

Ok! Zgodze sie, ze na dluzszych dystanczas czasowyc nie byloby to korzystniejsze Rozwiazanie!

Ale ... Zapewne pamietasz Kolego, iz byl taki suuuper solution w Orange, ze Klient sam decydowal, ile potrzebuje gb i ... przedluzal sobie waznosc konta! 

Nie ma tego. Wiec sugeruje Orange, by zrobili uklon w nasza strone.

Niektorzy Operatorzy daja juz po 30 gb za 30 zl.

Byloby milo, gdyby Orange w planie OFnK pomyslalo w niedalekiej Przyszlosci o takim ruchu!

Konczac pozdrawiam Kolege i zycze kolorowych snow o wiekszej, podwojnej ilosci gb za te same pieniazki co dzis! I na dluzsze okresy.

Dobra!

Tylko w ramach 30 dni!

😛🤓


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36858
  • 1371

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Masz rację, że to rynek weryfikuje, a nie epitety i głupie pytania. Były bonusy na rok - rynek je zweryfikował. Większość osób chciałaby powrotu do tego co było. Parę dni w jedną czy w drugą nic nie zmieni.

Analizując rynek, to niedługo bonusy się skończą - stanieją płatne pakiety. Czemu? Trwają prace legislacyjne nad pewną bezterminowością doładowań (zależnych nie od kwoty a od aktywności karty sim). Ponadto będzie zakaz stosowania opłat typu surcharge przy doładowaniach.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 4
  • 0

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Dzieki za odp. MIlo sie to czytalo.

Zycze milego dnia! 😎

Anonim

Nie dotyczy

bonus na internet 5 GB wazny do 31.10.2018.

Tak w temacie a częściowo poza, gdzieniegdzie poza Polską, pakiety tak długo są ważne aż ich się nie wykorzysta, nie ma Bonusów, ale moim zdaniem ta opcja jest lepsza, gro mniej aktywnych po LTE traci GB bo nie zdoła ich wykorzystać.