Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Nie mogę przelać środków ze skarbonki

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

[archiwum] Nie mogę przelać środków ze skarbonki

Dlaczego nie mogę przelać pieniędzy ze skarbonki na konto główne? Korzystam ze skarbonki około 4-5 lat i nigdy nie miałem problemu z wyciągnieciem środków a teraz gdy wysymał sms pod numer 8084 o treści GLOWNE X dostaje odpowiedź ,,Nie masz dostępu do usługi,, mimo że po doładowaniu konta dostaje sms że wpłynął bonus do skarbonki za doładowanie. A jest w skarbonce 22,5zł i żadnej kwoty nie mogę przelać. Co mam zrobić? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

To zgłoś na bok przez czat - link wyżej, będzie najszybciej.

 

Na konto główne - wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7 zł. Musisz posiadać min. 5 zł w Skarbonce)

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Nie mogę przelać środków ze skarbonki


-Kamil- napisał(-a):

Dlaczego nie mogę przelać pieniędzy ze skarbonki na konto główne? Korzystam ze skarbonki około 4-5 lat i nigdy nie miałem problemu z wyciągnieciem środków a teraz gdy wysymał sms pod numer 8084 o treści GLOWNE X dostaje odpowiedź ,,Nie masz dostępu do usługi,, mimo że po doładowaniu konta dostaje sms że wpłynął bonus do skarbonki za doładowanie. A jest w skarbonce 22,5zł i żadnej kwoty nie mogę przelać. Co mam zrobić? 


Wysyłasz oczywiście np. GLOWNE 22 . Pewnie coś się zwiesiło. Możesz też przelać przez Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

Najszybciej skontaktuj się z bok na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

Próbowałem każdej liczby. A taki problem mam już od paru tygodni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

a nie zmieniałeś taryfy ostatnio?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

możesz to zrobić w Mój Orange lub
jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści        PROMO X pod numer 8048, (gdzie X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7) lub
jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto główne, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7.

jesli to nie działa to moze być przeciązony serwer  jak po godzinie ta sama sytuacja zgłoś na orange@bok.pl lub do salonu sie udaj tam sprawdzą co sie dzieje  
Pozdrawiam


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

Taryfa nie była zmieniana od dawna już. A obecnie mam orange yes. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przelać środków ze skarbonki

To zgłoś na bok przez czat - link wyżej, będzie najszybciej.

 

Na konto główne - wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7 zł. Musisz posiadać min. 5 zł w Skarbonce)

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.