Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Ekstra zasilenia skarbonki


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

[archiwum] Ekstra zasilenia skarbonki

Co jakiś czas Orange postanawia zasilić Skarbonkę za 93 dni korzystania z usług. Za każdym razem mnie to bawi.

Tyle straconego czasu by dać użytkownikowi jeden grosz.

 

 

 

Usługa skarbonki jest aktywna do 31.12.2020, później zostanie wyłączona całkowicie. Warto sprawdzić inne promocje na orange.pl

 

 

______________

*Aktualizacja informacji - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Ekstra zasilenia skarbonki

Nie do końca. Mając w skarbonce większą kwotę dostaniesz parę złotych, 5% zgromadzonych środków.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ekstra zasilenia skarbonki


@TJZSnapisał(-a)
Co jakiś czas Orange postanawia zasilić Skarbonkę za 93 dni korzystania z usług. Za każdym razem mnie to bawi.

Tyle straconego czasu by dać użytkownikowi jeden grosz.

A mnie to cieszy bo na ten przykład do mojej skarbonki wczoraj wpadło 2,61 zł za 93 dni korzystania z usługi, i mam już ponad 54 zł za free Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 7
  • 0

Ekstra zasilenia skarbonki

Dzięki temu skarbonka ci nie przepada. Przychodzi sms o tym, że skarbonka się kończy, a potem sms, że stan środków zwiększył się o 5%.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

Ekstra zasilenia skarbonki

Mi nie chodzi o to czy usługa ma sens czy nie. Jest i działa to ok. Dodaliby jakiś limit od którego informują o fakcie po prostu.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ekstra zasilenia skarbonki


@Katani1napisał(-a)

Nie do końca. Mając w skarbonce większą kwotę dostaniesz parę złotych, 5% zgromadzonych środków.


Witaj@Katani1

A od doładowania na ten przykład dziesięciozłotówką , dostaję 1 zł za free , i ziarnko do ziarnka a utworzy się niezła kwota w skarbonce 🙂

W ogóle dzień dobry na NO. Nie wiem czy mnie pamiętasz ze starego forum, ale ja Ciebie bardzo dobrze zapamiętałam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Ekstra zasilenia skarbonki

@wscieklaewka  Również witam ponownie znajomą 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ekstra zasilenia skarbonki


@TJZSnapisał(-a)

Mi nie chodzi o to czy usługa ma sens czy nie. Jest i działa to ok. Dodaliby jakiś limit od którego informują o fakcie po prostu.


@TJZS- Witaj 🙂

No ale jak Ty sobie wyobrażasz ten limit nie rozumiem, bo jeśli ja przez te 93 dni doładowuję sobie konto jakąś tam kwotą ( przypuśćmy pięciozłotówką ) to po 93 dniach mam już dość trochę tych pieniążków w skarbonce. No i mnie się wydaje, że oni później sumują te kwoty no i wychodzi ciut więcej niż mniej 🙂 No nie wiem sama jak to się ma, :(...  Czy jest tu ktoś kto może wytłumaczyć laikowi - znaczy się mi ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 62
  • 2

Ekstra zasilenia skarbonki

Jak dla mnie wystarczyłby przełącznik "nie chcę tej informacji". Po prostu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Ekstra zasilenia skarbonki

Taka sytuacja jest rzadkością. Oznacza że albo nic nie doładowano przez 3 miesiące albo doładowano powyżej 500 zł i wykorzystano skarbonkę. Przy średnim doładowaniu na klienta rzędu ok 12 zł wydaje mi się rzadkie. A więcej klientów korzysta z bonusów co 3 miesiące.