Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniknęły pieniądze

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Zniknęły pieniądze

...i wszystko jasne. Tak jak było wczesniej opisane, 10gb to calkowite uzycie z 5 dni, a ze skonczylo sie 3.11 to do 4.11, za internet placilem w 'wyzszych' stawkach.... i dlatego stan konta sie zzerowal 🙂

Pozostal nie smak...

Dziekuje za odpowiedzi


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Zniknęły pieniądze

@cytrynki czyli rozliczenie zgodnie z regulaminem. Szkoda, że 3.11 nie przełączyłeś się na pierwszą kartę SIM. Wtedy nie byłoby naliczonych opłat.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1687
  • 8297
  • 64

Zniknęły pieniądze

@cytrynkiZnaczy, że najlepiej trzymać puste konto główne skoro nie ma zabezpieczenia przed pobieraniem z niego środków za internet. Mogłoby być dodatkowe konto na taką ewentualność - jeżeli już ktoś naprawdę nie chciałby uruchamiać żadnego pakietu tylko płacić za kilobajty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Zniknęły pieniądze

@Samotnick zamiast dodatkowego konta, można orzecież na stałe zostawić uruchomiony lejek, a nie tylko w trakcie aktywnego pakietu. Tu już gotowa usługa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Zniknęły pieniądze

To zgłoście pomysł.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1687
  • 8297
  • 64

Zniknęły pieniądze

@ketrasaArtur Mówimy o usłudze „Ograniczenie prędkości transmisji danych”? @Piotrekk85 wyjaśnił, że ona włącza się gdy skończy się ilość GB w pakiecie a nie gdy nie ma aktywnego pakietu. I super, że to zrobił bo byłem przeświadczony, że w/w usługa chroni przed płaceniem za internet z konta głównego, co jest zupełnie nieopłacalne. Chyba, że masz na myśli inny lejek?

PS. Czy gdzieś można znaleźć regulamin tej usługi?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Zniknęły pieniądze

@cytrynkijakby nie było włączone KWR za 9 zł przed ostatnią aktywacją NL, to nie zabrałoby złotówek z konta za transmisję danych.

NL nawet uśpiony do 31 dni zapewniłby darmowy lejek GB z bonusu za doładowania i ważność złotówek w tym czasie.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Zniknęły pieniądze

@Samotnick: w regulaminie pakietu lub promocji na bonus za doładowanie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 31
  • 0

Zniknęły pieniądze

Witam ponownie. Wybaczcie, że w czasie Świąt zakłócam spokój. Korzystając z okazji, Życzę radosnych i spokojnych;) 

 

I chciałem zapytać, dla rozwijania wątpliwości. Zostało mi 250mb i następnie będzie rozliczany zgromadzonych środków czyli 38pln. A może jednak mam jeszcze w bonusie 20gb?

Jeśli nie, to kupuje pakiet, żeby uniknąć powtórki... 


Screenshot_20231224_091246.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2833
  • 7109
  • 184

Zniknęły pieniądze

Masz jeszcze ponad 20 GB bonusu do wykorzystania przez 29 dni, który będzie wykorzystany zanim zacznie pobierać kasę z konta. Jest jeszcze lejek, który w okresie ważności bonusu ograniczy prędkość pobierania i zapobiegnie pobraniu środków z konta.