Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikający transfer internetu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Znikający transfer internetu

Miałem 50 GB internetu, z internetu praktycznie nie korzystałem, zginęło gdzieś 7GB, na orange oline w zakładce bieżonce wykorzystanie pokazuje że wykorzystałem około 0,3gb co jest zgodne z prawdą, po złożeniu sprawy do techników, technicy powiedzieli że było połączenie z internetem... Ciekawa sprawa było połączenie z internetem którego nigdzie nie widać, ani na orange online, ani też na infolinni

 

Ludzie pilnujcie sami... czy tylko mi w tajemniczy sposób znika transfer?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Znikający transfer internetu

Jak korzystasz z Internetu??? Modem, telefon??? Może coś się zaktualizowało bez Twojej wiedzy???


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Znikający transfer internetu

modem, raczej aktualizacja 7gb to troche za dużo,  i powinno też być widać w spisie połączeń, chodzi o to że internet znika i nigdzie tego nie widać

Anonim

Nie dotyczy

Znikający transfer internetu

Często sprzęt, jak tablety, laptopy aktualizują się własnie tylko po wifi. 7 GB na aktualizację laptopa - myślę że jest to możliwy rozmiar plików. Aktualizacje zazwyczaj sciągają się w tle.....więc......ja też kiedyś miałem podobny przypadek...i to nie tak dawno, ale pobrało wtedy 4,5 GB...aktualizaja Windowsa 10 na laptopie u znajomej...też dziewczyna nie wiedziała nawet kiedy i cieżko było to ustalić......sprawdź sobie w swoim sprzęcie aktualizacje....czasem są podane daty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Znikający transfer internetu

Bieżące zużycie na mój Orange z kwestii formalnej nie jest podstawą do reklamacji (choć Orange i tak je rozpatruje). Poczekaj na zamknięcie okresu rozliczeniowego i wystawienie faktury. Tam są wszystkie sesje.

Podejrzewam, że różnica bierze się z zawieszenia jakiejś nie zbilowanej do końca sesji.
Anonim

Nie dotyczy

Znikający transfer internetu

@konrad_zlotowa  sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.