Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta Nano-SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Karta Nano-SIM

Witam. Kupiłem nowy telefon, który obsługuje tylko kartę Nano-SIM, a nie zwykłą SIM. I pytanie: Czy w salonie wymienię moją kartę SIM na dobrą czy mam kupić starter?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182
10 ODPOW. 10

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Karta Nano-SIM

Nie bardzo rozumiem, jak kupię starter to będzie w nim odpowiednia karta? Ten telefon obsługuje tylko nano-SIM, normalny SIM się nie mieści


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Karta Nano-SIM

Szczerze powiem, że widziałem gdzieś info o starterach z nano SIM. Ale skleroza nie boli, nie przypomne sobie teraz gdzie.

 

Ewentualnie możesz wstąpić do kiosku i spytać sprzedawcy/samemu przeczytać na starterze czy to nano czy nie.

 

Druga opcja to wizyta w salonie i wymiana na nano-SIM-a. Droższa, ale według mnie pewniejsza.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Karta Nano-SIM


Molek9 napisał(-a):

Nie bardzo rozumiem, jak kupię starter to będzie w nim odpowiednia karta? Ten telefon obsługuje tylko nano-SIM, normalny SIM się nie mieści


Sprawdź przed kupnem, czy jest możliwość wyłamania SIM do nanoSIM. Info jest na opakowaniu. Ostatnio, jak kupowałem startery, to są tylko z nano SIM. Chyba, ze trafi się jakiś staroć.

Anonim

Nie dotyczy

Karta Nano-SIM

Wpisz w Google jak przyciąć kartę sim i.....po sprawie. Co do kupna starteru prepaid...są różne 2w1 standard sim i wylamuje się również do micro sim. Co do nano sim.....tu może być ciężej....szukaj starterów dedykowanych do ofert internetu na kartę, tam są dostępne czasem rozmiary nano sim. Jak nie znajdziesz takiego to czeka Cię wizyta w salonie, najlepiej salonie firmowym.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta Nano-SIM

Ja bym nie przycinał dużej karty do nanosim. Jeśli to dosyć stara karta, może potrzebować innego napięcia.

Pracuję w Orange
  • 15
  • 19
  • 0

Karta Nano-SIM

Kupujesz starter Orange na kartę - w tym starterze masz już wszytskie rodzaje kart SIM.

Wystarczy, że wyślesz SMS z dotychczasowej karty SIM pod 80511 --> https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/Samodzielna-wymiana-karty-SIM-przez-SMS/ta-... zgodnie z informacją w filmie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta Nano-SIM

To chyba w dużych miastach są startery 3w1. W Olsztynie jeszcze pełno 2w1 na microsim.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Karta Nano-SIM

Jastrzębie-Zdrój w kioskach są różne, a w salonach do wyboru, najczęściej pytają czy wystarczy MicroSIM, czy ma być NanoSIM.