Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikające pieniądze

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Znikające pieniądze

Witam, mam następujący problem: wczoraj doładowałem konto kwotą 30zł. Dostałem smsa o tym że status mojego konta się zmienił itp itd po czym dziś rano na telefonie miałem równe 0zł, miałem aktywowany z poprzedniego jeszcze miesiąca pakiet smsów i internetu więc od tego stan konta nie mógł się zmienić, nigdzie też nie dzwoniłem. Zdarzyło mi się to drugi raz, chciałbym się dowiedzieć dlaczego.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Znikające pieniądze

wysłałem to zapytanie przez formularz orange- zostało już rozpatrzone, pieniądze wróciły na moje konto temat można usunąć, dzięki za chęć pomocy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Znikające pieniądze

Oj naprawdę, bardzo byśmy chcieli pomóc, ale bez analizy Twojego konta, nie będzie to możliwe - to takie wróżenie z fusów.

 

Prosiłbym o kontakt z naszymi doradcami:

  1. infolinia pod numerem 510 100 100 (całą dobę, połączenie płatne)
  2. Opcja połączenia z doradcą z aplikacji Mój Orange (bezpłatnie z karty Orange na terenie Polski, całą...
  3. Połączenie z czatem - przez stronę WWW (kontakt lub Obsługa > Zgłoś sprawę) - od poniedziałku do piątku od 8 do 20
  4. Połączenie z czatem przez aplikację Mój Orange (pn-pt od 8 do 20)
  5. Zgłoszenie w zakładce Zgłoś Sprawę w Moim Orange

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 1

Znikające pieniądze

wysłałem to zapytanie przez formularz orange- zostało już rozpatrzone, pieniądze wróciły na moje konto temat można usunąć, dzięki za chęć pomocy.