Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znikające pieniądze z konta


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Znikające pieniądze z konta

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Mam problem wczoraj około 8 rano doładowałam konto.Doładowanie było o wartości równych 30 złotych.Po 2 godzinach stwierdziłam że sprawdze stan konta wyskoczyło mi że mam 29 złotych i chyba 82 grosze.Nie wiedzieć czemu dziś rano(13.05.2018)Przyszła mi wiadomość że mój stan konta wynośi równe 0.00 złotych.Nie dzwoniłam ani nie wysyłałam sms'ów do nikogo.Chciałabym aby te środki wróciły albo aby już nie znikały z knta ponieważ to nie pierwszy raz jak tak talej pójdzie będę musiał przenieść się do innej sieci komórkowej i tal prawdopodobnie zrobie chociaż orange to dobra firma ale to znikanie pieniędzy nie jest w porządku.Prosze o szybką pomoc!

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Znikające pieniądze z konta

Jaką masz taryfę ? Korzystasz z internetu ?

Anonim

Nie dotyczy

Znikające pieniądze z konta

@ProblematykZaloguj się na konto Mój Orange i zobacz na co to poszło albo zadzwoń do BOK lub jutro pogadaj na czat Tu nie mamy wglądu do twoich dany.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Znikające pieniądze z konta

@Problematyk, w każdej sieci środki z konta będą uciekały jak będziesz używać aplikacji i transmisji danych. Wejdź na Mój Orange  lub w Aplikacji Mój Orange i sprawdź wykorzystanie (bilingi) na co pobrało sobie 30,00 zł.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające pieniądze z konta

@Problematyk

Podejrzewam, że masz włączone dane komórkowe które Ci te pieniążki zjadają. Miałam to samo nie tak dawno.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Znikające pieniądze z konta

Mi tak samo zniknęło wczoraj 6 złotych a nie mam włączonych danych kom. bo mam wykupiony pakiet internetowy, a dziś mojej mamie też zeżarło - 10 złotych. Siedzisz sobie a tu sms, że na koncie masz mniej niż 6 zł.Po prostu złodzieje.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Znikające pieniądze z konta


@MagdaXXnapisał(-a)

Mi tak samo zniknęło wczoraj 6 złotych a nie mam włączonych danych kom. bo mam wykupiony pakiet internetowy, a dziś mojej mamie też zeżarło - 10 złotych. Siedzisz sobie a tu sms, że na koncie masz mniej niż 6 zł.Po prostu złodzieje.


@MagdaXX

Nie macie na przykład wykupionych jakichś pakietów cyklicznych które same się odnawiają? Sprawdź najpierw sobie w aplikacji na co poszły pieniądze, skontaktuj się poprzez czat z konsultantem, ale nie nazywaj nikogo w ten sposób bo naruszasz czyjąś godność - nieładnie @MagdaXX


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Znikające pieniądze z konta

No właśnie - zamiast tu się żalić, to trzeba najpierw sprawdzić,  na co poszły pieniądze i wtedy dopiero ewentualnie narzekać i reklamować!