Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Jak podaje telepolis.pl Orange uruchomił nową odsłonę usługi Skarbonka. Klienci będą mogli szybciej zebrać na niej środki i wykorzystać je na rozmowy poza sieć.
Nowa wersja Skarbonki pozwoli na połączenie konta z drugą osobą korzystającą z oferty na kartę, co pozwoli na przelewanie zgromadzonych środków na obie osoby. Zwiększona została też wysokość bonusu, która wynosi 5% dla klientów ze stażem w sieci do 23 miesięcy i 10% dla stażu powyżej 24 miesięcy. Środki zgromadzone w ramach usługi można teraz przelać do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci w proporcji - 1 zł ze Skarbonki, to 1,20 zł do wykorzystania na połączenia.
Klienci korzystający z usługi automatycznie zaczną korzystać z jej nowej wersji.

 
 
Jak oceniacie zmiany, ja na chwilę obecną widzę same pozytywne aspekty nowej odsłony tej usługi. Poczekajmy na oficjalny regulamin. Pozdrawiam.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Najmocniej przepraszam, zapomniałem o tym zupełnie. kontaktowałem się z kolegami w czasie urlopu, ale odpowiedź nie była w pełni satysfakcjonująca.


jest tak:

- zgodnie z regulaminem, można włączyć.

- w rzeczywistości, nie można włączyć. przy próbie będzie komunikat o wymaganym stazu wynoszącym 31 dni.

@Gregrin, dzięki za przypomnienie i przepraszam, że zapomniałem. Przekazuję to dalej, niech się zdecydują co i jak.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

No oczywiście na plus, ale ja bym ponarzekał....
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

To pisz @Piotrekk85  konstruktywną swoją opinię 🙂 Ja zajmę swoje oficjalne zdanie jak będzie dostępny regulamin. Mam nadzieję że zostanie on napisany porządnie, nie tak jak dla pakietu 3 GB na mikołajki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Ja w pisanie porządnych regulaminów nie liczę 🙂
Sam nie piszę składnie po polsku, więc kto jest bez winy ....
Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Też mam z tym problemy, ale......jeśłi Orange chce być spostrzegane jako nr #1 to musi w tej kwestii troszkę sie podciągnąć. @Piotrekk85  regulaminy nie piszą się same, piszą je osoby które za to dostają wynagrodzenie, analizują te regulaminy również produktowcy, prawnicy, ekonomiści - Orange nie może dawać furtki do reklamacji klientom. Regulamin powinien od A do Z określać w sposób dokładny co i jak. A jeśli ów osoby mają problemy to może my zaczniemy pisać ów regulaminy 😜 Ale pewnie wtedy Orange po kilku miesiącach ogłosiłby upadłość 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Ja akurat w swojej drugiej drodze zawodowej skończyłem m.in. licencjat z administracji - papiery są dożywotnie, więc coś tam napiszę 🙂

Ale nigdy nie przewidzisz wszystkiego.

Może @Artur przekaże sugestię wyżej?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Jak czytam komentarze na telepolis, to już widzę kolejne niedomówienia.
Ma być "promocyjne do wszystkich" czyli także za granicę, na smsy premium.

Czy naprawdę brak innych znaczeń w języku polskim?
albo coś nazwać bonusem złotówkowym itp itd

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Widzę, że czytaliście regulamin. Pozostaje możliwość przelania środków na konto główne ? Te pseudopromocyjne są niepotzrebne, gdy korzysta się z pakietów.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)

Tak, taka możliwość pozostaje 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiany w usłudze Skarbonka (prepaid)


Jarek napisał(-a):

Tak, taka możliwość pozostaje 🙂


Dzięki, zauważyłem już to  w aplikacji Mój orange.