Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w rocznej ważności

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2195
  • 12329
  • 57

Zmiany w rocznej ważności

Pakiet GB z NL przedłuży się tylko NL, są promocję, lub nożna odnawiać usługę co jakiś czas, by te twoje TB nie przepadły, a cykliczny NL odnowiłem po 30 dniach i GB uzbierane powróciły 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 964
  • 3

Zmiany w rocznej ważności


@Piotrekk85napisał(-a)

@piotrKawiorynapisał(-a)

 

Nie rozumiem Twojej opinii o beznadziejności... Są dwa regulaminy dla okresu aktywnego i pasywnego...

Dla aktywnego można powiedzieć, że nic się nie zmieniło... WIĘC??? 🤔

Jedyne to podwyżka o całe 20zł dla tych, co chcieli przedłużać samo konto główne i złotówki, gdzie cena była 9zł 🙄


Nie ma dziś regulamin dot. okresów aktywnych i pasywnych. Okres Z nigdy nie był ujęty w papierach.

Systemy Orange do prepaida są stare i są mocno awaryjne. Zaraz czekam na multum wpisów na forum lub w innych miejscach internetu co do tego, że okres Y (na odbieranie) jest krótszy niż X (na dzwonienie i odbieranie). Kiedy nie można dzwonić, GB na internet też nie są dostępne.

 

Był wielki szum że idą zmiany, ale są mocno nietrafione.

 

Zamienił stryjek siekierkę na kijek.


Proszę podaję nowe regulaminy dla obu okresów, aktywnych i pasywnych... Nie pisz, że ich nie ma skoro są 😉

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/129368/4f72294b-97c2-4208-86f1-700051abcc94

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/85773/3bf0cd19-1d33-486a-8356-bdde03222b06

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 56
  • 0

Zmiany w rocznej ważności

Hej w jaki sposób w końcu przedłużyć GB to kolejny rok? Widziałem na Facebooku jak niektóre osoby pisały że aktualnie przedłużyło tylko i ważność konta na rok ale gigabajty nadal bez zmian nie przedłużyły się


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19295
  • 55756
  • 757

Zmiany w rocznej ważności

Jeszcze nie sprawdzałem, bo mam przedłużone GB poprzednią wersją.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 56
  • 0

Zmiany w rocznej ważności

Widziałem komentarze na FB że przedłuża tylko ważność środków PLN a nie GB 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 286
  • 1172
  • 5

Zmiany w rocznej ważności


@jacaxx1napisał(-a)

Widziałem komentarze na FB że przedłuża tylko ważność środków PLN a nie GB 


Zgodnie z regulaminem powinno przedłużać ważność bonusowych GB. Ale może coś w Orange nie zadziałało tak jak trzeba przy wdrażaniu nowej usługi i stąd te problemy? Jeśli komuś faktycznie nie przedłużyło to trzeba reklamować.

przedluz.png