Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w "za darmo w Orange"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w "za darmo w Orange"

Wg mnie lepiej kupić nolimit za 25 zł. Bo to rozmowy i smsy w sieci.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zmiany w "za darmo w Orange"

Dokładając jeszcze 5, masz za 30 PLN rozmowy, SMS-y, MMS-y i GB.

Mnie najbardziej interesują rozmowy i GB, dlatego utrzymuję starą wersję za 25 PLN.

Ostatniego SMS-a z komórki wysłałem jakieś 2 m-c temu, aby aktywować kartę lojalnościową Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Zmiany w "za darmo w Orange"


@ketrasaArturnapisał(-a)

Mnie najbardziej interesują rozmowy i GB, dlatego utrzymuję starą wersję za 25 PLN.

 


Ja miałem tez ten stary cykl. Zbierałem na 1T, ale przeliczyłem i przy włączonym cyklu na 31 dni dokupiłem cykl na 7 dni nawet od razu dwa i po kilku tygodniach zostałem mile zaskoczony. Pierwsze automatyczne odnowienie i 22GB na 7 dni za 7 zł. Nie było wyłączenia ani zamrożenia cyklu, to wcześniej zgromadzone GB nie przepadły.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w "za darmo w Orange"

@andrzej1441 , jest łatwiej bez kombinowania, a nawet dopłacić wolę 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Zmiany w "za darmo w Orange"

@RonKombinowanie to jest gdy bez żadnych opłat ma się wiecznie ważny nr z usługą za darmo w orange wraz z 1 darmowym numerem  z dowolnej sieci tylko z minimalną przerwą raz na 30 dni.

PS. Przez złe informacje wiele osób niepotrzebnie przechodziło na stary jednorazowy pakiet 1TB/365 za 300zł dezaktywując cykl za 25zł/31dni zamiast przejść na cykl 7zł/7dni gdy potrzebowały sporo GB. Wcześniej ratowałem się fioletem, teraz już nie muszę choć i tak mam jako rezerwę.