Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Zostanie tyle ile masz 318

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Poczytajcie forum telepolis i fora dla allegrowiczów. Tam jest info o blokadach na karty zakupione na allegro czy olx.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Piotrekk85 napisał(-a):
Poczytajcie forum telepolis i fora dla allegrowiczów. Tam jest info o blokadach na karty zakupione na allegro czy olx.

Możesz podać linki ? Nie ogarniam tamtego forum 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Zmiany w Orange Free na kartę


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Trochę bez sensu to Orange zrobiło bo teraz bije rykoszetem jak leci zwyklych użytkowników.- takich jak ja.

 

Mi akurat niepotrzebne 1410 giga w telefonie, tylko za tyle ile doładuję, aby było na rok. A jak wiadomo, każdy użytkuje inaczej. Mam nadzieję ,że Orange pójdzie po rozum do głowy. Poza tym mogli od razu dać promocję 1410 na jedną osobę lub trzy karty zarejestrowane na jednego użytkownika max! i by teraz nie mieli takiego bólu tyłka z tymi handlarzami na alledrogo.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Gdzie i kiedy ogłoszono zmianę promocji KWR w ONK lub jej odwołanie? Jest to bardzo ważne, bo w przypadku promocji ciągłej nie ma mowy o wprowadzeniu zmian lub odowłaniu ze skutkiem natychmiastowym. A ten wątek rozpoczyna się od słów: "od dziś następują duże zmiany w ofercie..." zatem jest to zgodne z jeszcze obowiązującym prawem...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

@tomzajkicaj86: nie zgodzę się z Tobą do końca. Wg starego regulaminu promocja mogła być odwołana w każdym czasie z zachowaniem uprawnień.
Komunikaty zwyczajowo były umieszczane tu http://www.orange.pl/komunikaty_b2c.phtml ale w tym wypadku nie ma, nie wiem czy jest też w innym miejscu. Jeśli masz jakieś oczekiwania od operatora, warto złożyć reklamację np. przez mój Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

oczywiście, że gdyby została odwołana i o tym zakomunikowano, lub zaproponowano zmiany w regulaminie i też o tym poinformowano byłoby ok. Ale jak widać nie ma nigdzie info o odwołaniu czy zmianach, za to są nowe regulaminy. Takie postępowanie jest niezgodne z polskim prawem i było już kilka interwencji UOKiK w sprawie zmian podczas trwających promocji... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Tylko nie masz pewności, że ten komunikat gdzieś jest. Sęk w tym, że stary regulamin nie precyzował formy odwołania starej promocji.