Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Free na kartę

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

Dziś na wsi też da radę prepaid doładować, net jak nie po kablu to LTE też bywa, to nie ta wieś co była, ba gro tych co mieszka na wsi to pracuje w mieście, propagacja prepaid więc nie zależy od regionu a korzystnej oferty, co tu dużo pisać ani abonament ani prepaid w Polsce nie jest atrakcyjny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

W Olsztynie widzę reklamy. Ale kioski polikwidowane bo pojawiły się biletomaty na przystankach czy w komunikacji miejskiej. W monopolowych doładowania są coraz rzadsze bo obniżono prowizje. Jeszcze "żabki" zostają ale nie wszędzie są. Poza Olsztynem już 10km bywa z tym kiepsko.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Free na kartę

@Piotrekk85, teraz to już mało kto nie ma dostępu do konta bankowego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Posiadanie konta a płacenie przez internet to różne sprawy. A dostępność doładowań spada...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiany w Orange Free na kartę

Rachunek na abonament jak zapłacisz ?? @Piotrekk85, ja wiem że sobota jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiany w Orange Free na kartę

Ja płacę blikiem czyli "kciukiem". Ale mam sporo kontaktu z ludźmi. Ostatnio wszyscy operatorzy myślą o miastach a to wg mnie duży błąd. Zamykanie salonów, kurierzy którym się nie chce się jeździć na "zad....", coraz mniej rzeczy do wykonania online, mniej punktów do rejestracji prepaidów czy zakupu doładowań, likwidacja pksów to trudniejszy dojazd do miast... Wbrew sloganom w mainstreamowych mediach wykluczenie cyfrowe w Polsce się pogłębia wg mnie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiany w Orange Free na kartę

Jak zawsze Orange robi by tylko zarobić . Zresztą czego oczekiwać od niemieckiej firmy .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmiany w Orange Free na kartę


@Nefilimnapisał(-a)

Jak zawsze Orange robi by tylko zarobić . Zresztą czego oczekiwać od niemieckiej firmy .


Niemieckiej??? A nie czasem francuskiej???
Więcej info tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany w Orange Free na kartę

Orange tak samo jak francuskie auta, dają dużo komfortu korzystania z nich, ale mają wiele mankamentów, drobnych usterek, które bywają nieraz bardzo uciążliwe. Emotikon: Bardzo szczęśliwy