Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

A jaką masz taryfę? wszystkie zmiany weszły w życie dopiero dziś o północy czasu polskiego. Być może na mój Orange nie widać zmian.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


Justna napisał(-a):
Podepnę się pod posta przepraszam 😉
Ale będąc teraz w De internet w transmisji (pakiet 10mb w Polsce) nie działa tutaj. Wykorzystałam 100mb w roamingu a myślałam, że te 10G też zostanie przeniesione. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? 😉

Chodzi Ci o bonus 10 GB w Orange Free na kartę? Bonusy, darmowe pakiety i inne bezpłatne promocje nie działają za granicą.

Jedynie płatne pakiety i usługi dodatkowe. W wypadku pakietów internetowych, ich lista wymieniona jest w tabelce w pierwszym poście.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Mam abonanent z nielimitowanymi sms, rozmowami i właśnie 10G w pakiecie (59,99 bodajże, nie mam jak sprawdzić dla pewności) , nie jest to usługa dodatkowa. Właśnie przebywam w Niemczech z włączonym roamingiem a internet w ogóle nie odpowiada..
Dziękuję, że mimo wszystko odpowiadacie 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

A bez rabatów to ile wynosi abonament? Jakiś limit powinnaś mieć, dokładny trzeba wyszukać w tabelce w cenniku. Jak nie masz jak sprawdzić, można drydnąć na BOK http://orange.pl/kontakt

Jeśli internet nie działa, to sprawdź czy w ustawieniach masz włączony roaming danych. Jeśli nie wiesz jak to sprawdzić, podaj model telefonu.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Roaming i transmisja danych są włączone bo wcześniej korzystałam z pakietu 100mb w roamingu 🙂
Moja taryfa nazywa się orange open extra za 59,99zł.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Mam jeszcze pytanie czy w pakietcie Nielimitowane rozmowy, smsy + GB internetu otrzymujemy 1.74GB niezależnie od stażu? Bo z tego co widzę GB są przyznawane właśnie od stażu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Mam rozmowy bez limitu do wszystkich sieci. Dzisiaj zadzwoniłem do Belgii i niestety zapłaciłem :(.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)


bermin napisał(-a):

Mam rozmowy bez limitu do wszystkich sieci. Dzisiaj zadzwoniłem do Belgii i niestety zapłaciłem :(.


Jeśli dzwoniłeś z Polski to normalne. Zmieniły się opłaty w roamingu, a nie cennik połączeń międzynarodowych.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

Ok :). Dziękuję.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Zmiana w roamingu UE dla ofert na kartę od 15.06 :)

@Jarek

 

Rozmawiałem jeszcze dziś z konsultantem i z ciekawości spytałem o sprawy roamingu i gość powiedział mi:

"W UE połączenia głosowe i SMS-y są rozliczane jak w kraju. Pakiety all inclusive nie są obejmowane w strefie I i działają tylko na terenie kraju, ale w ramach pakietu otrzymujesz limit GB 1,76 GB do wykorzystania w Strefie I."

 

Już zaczynam się gubić, jeśli chodzi  o transfer jest wszystko jasne tak odnośnie rozmów i smsów zrobił się mały bałagan 🙂