Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

@Mikuu zostaje jeszcze opcja użycia numeru niezgodnie z zasadami obowiązującymi w Orange, to od razu numer Tobie zablokują. Tylko nie wiem, jak można by było wykonać takie wykroczenie. Mi się jeszcze nie zdążyło, aby numer został zablokowany.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer


@Mikuunapisał(-a)

ja chce tylko zlikwidować numer a nie bawić sie w przenoszenie jeszcze 🙂


Numer to tylko liczba, nie da się jej "zlikwidować".

Chodzi Ci o to żeby nie był zarejestrowany na Ciebie? Pytałeś w BOK czy da się kartę SIM wyrejestrować "na żądanie"?

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

Wyrejestrować numeru się nie da od tak, będzie w bazie Orange pewnie z 10 lat, przenieś do innego operatora, wirtualnego przykładowo i tyle.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

Wyrejestrować numeru nie ma takiej możliwości. Skrócenia ważności już też nie można, chyba, że wykupiona usługa RWK, to można wyłączyć.

Jest jeszcze moźlieiść wykupienia Extra Numer. Chodzi przecież @Mikuu o użycie numeru na krótko, potem rezygnacja. Koszt wykupienia EN to 5 zł, użycie, a następnie wyłączenie i Extra Numer nie jest już aktywny.

EN można aktywować w ofercie na kartę oraz w abonamencie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

@Mikuumozna spróbować jeszcze z taryfą/usługą Zawsze Bez limitu

https://www.orange.pl/view/uslugi-dodatkowe#u_zawsze_bez_limitu

po zmianie na ZBL, ważność konta ustawi się, na tyle dni ile masz złotówek, a jednocześnie te złotówki zamienią się na dni z nolimitem. Wg regulaminu każde doładowanie przedłuża ważność rozmów przychodzących o +30 dni (dodawane do ważności rozmów wychodzących). Podejrzewam, że po zmianie taryfy na ZBL ważność ustawi się jak po doładowaniu, czyli twoje złotówki/dni +30.

Aby zmiana taryfy się udała należy mieć minimum 5 pln na koncie

(jeśli masz akurat 5 pln, to na 90% jestem pewien, że ważność rozmów przychodzących ustawi się na 35 dni, a potem numer powinien zostać wyłączony, aczkolwiek orange ma jeszcze jakiś dodatkowy czas dla roztargnionych w którym można taki numer odzyskać).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zmiana taryfy - ile dni ważny numer

@spiro Twoja podpowiedź może być ciekawym rozwiązaniem.

Zauważyłem jeszcze, że po wygaśnięciu konta na rozmowy wychodzące, jest jeszcze miesiąc na odbieranie. Po wygaśnięciu odbierania rozmów, numer jest jeszcze aktywny około 3-6 miesięcy, w tym czasie można go doładować i przywrócić do użytku. Potem już przestaje być aktywny i karta SIM nie loguje się do sieci.