Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

Anonim

Nie dotyczy

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

Chciałbym zgłosić chyba błąd strony doładowań realizowanych na kwoty wyższe niż 5zł poprzez komputerowe MójOrange z zalogowania się numerem i sms-em.


Cokolwiek wybierzemy z listy wyższych kwot w MO to zawsze po przekierowaniu do BlueMedia wyskakuje tylko 5zł.

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

@Anonim  a może to błąd w serwisie BlueMedia?,kontaktowałeś się z nimi?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

@Anonim sprawdź jak z doładowanie będzie wyglądała sytuacja po pełnym logowaniu, czyli e-mailem. Logowanie numerem telefonu to tylko podstawowe funkcje. Pełny dostęp po zalogowaniu e-mailem.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

Nie powinno mieć to wogóle znaczenia jak sie logujemy skoro jest tu i tu możliwość doładowań w opcjach serwisu MO. Dlatego zgłaszam tutaj prawdopodobny błąd kierownictwu Orange by to sprawdzili 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

@Anonim tylko, że tu pomagają użytkownicy użytkownikom. Nikt z użytkowników nie ma wpływu na działanie doładowań przez apkę. Jeżeli są problemy z doładowanie przez apkę, to proponuję zgłosić albo na infolinii, czacie, albo na adres e-mail: aplikacjamojorange@orange.com

Anonim

Nie dotyczy

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

Nie mówię, że zaraz trzeba zgłaszać. Założyłem tylko temat by ktoś inny może potwierdził, bądź zaprzeczył, że u niego problem także występuje. Poza tym czytaj uważnie - chodzi o wersję www MO logowaną numerem i smsem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd działania strony doładowań z MójOrange?

@Anonim mam kilka numerów na kartę, ale foładowuję kodem ze zdrapki lub terminalu, bo potrzebne mi faktura. Online nie sprawdzę z powodu braku faktury.