Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Witam posiadam numer w ofercie na kartę orange free , na numerze jest aktywny  pakiet no limit internet smsy rozmowy odnawia się co tydzien koszt 7 zł planuję zmienić ten numer bez wylączenia tego cyklicznego pakietu czy jest to możliwe z poziomu komendy ussd dzwoniac np na *660*# gdzie mozemy zmienic nr i rownież taryfę ale nie wiem co się stanie z pakietem cyklicznie odnawianym a sprawa się rozchodzi o zsumowane GB internetu nie wykorzystane z tych cyklicznych odnowień . Planuje z tej karty sim po zmianie numeru zrobić z niego internet domowy router z wejsciem na modem LTE ale wcześniej potrzebuje zmienic numer by byl całkowicie wygaszony w sieci gdyż był to mój głowny numer . 


screenshot_20200828-123827.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

@FREEnaKARTE  zmiana nr telefonu nie skasuje GB, co innego zmiana taryfy, ale tego nie będziesz robić, więc bez stresu 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

@FREEnaKARTE  zmiana nr telefonu nie skasuje GB, co innego zmiana taryfy, ale tego nie będziesz robić, więc bez stresu 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Jeśli zmieniasz numer, pakiety zostają bez zmian.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego


@toleknapisał(-a)

Zmiana taryfy spowoduje że pakiety GB przepadną: https://www.orange.pl/poradnik/swiat-orange/zmiana-taryfy-w-orange-co-warto-wiedziec/


Tylko że teraz jest tylko jedna taryfa/plan w prepaid Free na kartę 😀


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Jest też zawsze bez limitu 🙃

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Oraz wiele usług dostępmych w OFnK wzajemnie wyklucza się.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Zmiana numeru telefonu w ofercie na kartę bez wyzerowania pakietu cyklicznie odnawialnego

Chronologicznie zmieniłem numer telefonu na kartę w ofercie orange free na karte , opłata za zmianę numeru wynosi 4 złote co widac na ostatnim zrzucie ekranu telefonu. dodatkowo widać wiadomość sms z numeru 696 przypominającą o odnowieniu pakietu cyklicznego takie powiadomienia przychodzą dwa razy tuż przed odnowieniem pierwszy raz na 3 dni a drugi raz na jeden dzien przed odnowieniem pakietu . W czasie otrzymania pierwszego powiadomienia 28.08 miałem jeszcze stary numer i 16,85zl na koncie a gdy otrzymałem drugie powiadomienie byłem już po zmianie numeru ze stanem konta 12,85zl  . Także zmiana numeru jak wszyscy opisali w tym wątku nie wyłącza pakietów . Wszelkie informacje w koncie orange po takiej zmianie potrafią być trochę przekłamane np miałem minus 1207 dni na wykonywanie połączeń 🙂 ale do 24h wszystko wraca do normy. Jedna porada musiałem wchodzić na czat z konsultantem bo zapomniałem zmienić numer do autoryzacji i kontaktowy na inny a można to zmienić z poziomu profilu ale mój numer wygasiłem i sms weryfikujący zmianę numeru przychodził na ten wyłączony numer także trzeba mieć to na uwadze .


orange orange.jpg