Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany telefon

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany telefon

Witam, od jakiś dwóch miesięcy nie mogę doładować sobie w żaden sposób telefonu na katę a moje połączenia przychodzące i wychodzące są zablokowane. Pani w salonie mówi, że mój numer od pół roku jest zlikwidowany. Co mnie bardzo dziwi ponieważ jeszcze dwa miesiące temu normalnie z niego korzystałam. Dodam również że obecnie przebywam za granicą ale mój telefon " zjeżdża" do Polski częściej. Dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi, pani w salonie załamuje ręce a ja nie mam możliwości zadzwonienia na infolinię. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Zablokowany telefon

@Rozaaa Kartą prawdopodobnie straciła uprawnienia o konieczne będzie sprawdzenie jej w innym telefonie i jednoczesny kontakt z infolinią. Spróbuj też delikatnie wyczyścić kartę i ponownie włożyć do aparatu . Może gdzieś nie było kontaktu na stykach karta- aparat. Może tu jest powód?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zablokowany telefon

@Rozaaa sprobuj wiec moze skontaktowac sie na czacie z konsultantem https://www.orange.pl/view/kontakt zobaczy on co tam u Ciebie na koncie sie dzieje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zablokowany telefon

Zadzwoń z innego numeru (może być zagranicznego) na +48510100100 - czat dla zablokowanego numeru może nie być dostępny.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zablokowany telefon

@Rozaaa jeżelj masz zablokowany numer na połączenia przychodzące, dobrze było by możliwie jak najszybciej wyjaśnić sprawę na infolinii +48 510 100 100, aby Twój numer nie przepadł. Połączenie można wykonać również z numeru zagranicznego. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany telefon

nie mogę połączyć sie z konsultantem ponieważ moje konto na mój orange zostało zlikwidowane

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Zablokowany telefon

@Rozaaa na infolinii niech identyfikują po numerze telefonu. Musi być w systemie przez około roku czasu, zanim zostanie przeniesiony do puli numerów wolnych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zablokowany telefon

To zadzwoń z innego numeru na +48510100100

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany telefon

dzwoniłam z telefonu córki i tak jakby się rozłączali, na inne numery do polski mogę zadzwonić a na ten nie

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany telefon

Nowy update, wczoraj zamówiłam rozmowę z konsultantem i dziś nikt do mnie nie zadzwonił o umówionej godzinie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zablokowany telefon

A gdzie zamówiłaś rozmowę? w sprawach obsługowych Orange chyba nie oddzwania.