Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru telefonu na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

Właśnie dokonałem zmianę numeru telefonu na kartę oplata widniała 25 zl a mi potrąciło 50 zl 😱 fakt ze aplikacja mobilna Mój Orange nie działa a jutro dopiero można złożyć reklamację  i to sprawdzić co sie stalo.Nowy numer telefonu jest przydzielony tylko kase podwojnie zabrało...

 

_______

* Wpis wydzielony jako nowy temat - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

Wracam do tematu reklamacja zostala pozytywnie rozpatrzona doładowali mi konto kwota 25 zl.Dziekuje firmie Orange za porządnie sprawdzenie sprawy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zmiana numeru telefonu na kartę

Może dokonałeś kilku zmian?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

@Piotrekk85 Pierwszy raz pokazało że usługa jest niedostepna ale kasy nie pobrało za drugim razem  dokonałem i pobrało dwa razy ale coś robią bo systemy są niedostępne wiec jakiś bład sie pewnie wkradł jutro rano sprawdzą no chyba że numer złoty kosztował nie 25 zł jak pisało tylko 50 zł no ale sprawdze jutro to się dowiem i zaaktualizuje temat 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Zmiana numeru telefonu na kartę

@Luki9  reklamuj, zwrócą 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

@agat13  Niestety nic nie zwrócą bo okazuje się ze zmiana numeru telefonu na złoty to koszt 50 zl a nie 25 zl ale przy sekwencji *660*# koszt numeru złoty to 25 zl poprosiłem o poprawienie błędów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Zmiana numeru telefonu na kartę

@Luki9Sprawdziłem https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu-w-ofercie-na-karte#dla-klienta#brak#czym-jest-...

koszt 50 zł

Zabrakło w opisie głównym tej info, że to zamiana na "złoty"


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Zmiana numeru telefonu na kartę

@Luki9    ja czegoś tu nierozumię , piszesz że poprosiłeś  o poprawienie błędu , bo przy sekwencji *600*#   koszt nr  "złoty" to 25zł. , okazuje się że ten koszt  to nie 25zł. tylko 50zł.

Jeżeli nastąpił  błąd , i w opisie głownym zabraklo tego info , to dlaczego nie składasz 

reklamacji ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

@jan1 reklamacje mi nie przyjeli ale teraz rozmawiałem z konsultantka o tej sprawie i przyjęła mi reklamacje maja na to 7 dni  trzeba poczekać na odpowiedź.Wroce do tematu jak otrzymam odpowiedz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 339
  • 1732
  • 3

Zmiana numeru telefonu na kartę

Wracam do tematu reklamacja zostala pozytywnie rozpatrzona doładowali mi konto kwota 25 zl.Dziekuje firmie Orange za porządnie sprawdzenie sprawy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana numeru telefonu na kartę

@Luki9  to dobrze że się udało... więc czas chyba na zmianę rozwiązania w tym wątku 🤔