Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgubiony kod doładowywujący


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Zgubiony kod doładowywujący

Witam! kupiłem w stokrotce doładowanie i jak sie potem okazało brakuje tej części paragonu z kodem, pozostałą reszte mam(pokwitowanie z różnymi numerami, datą zakupu itd). Da się jakoś odzyskać na podstawie tego ten kod?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zgubiony kod doładowywujący

Jeśli masz numer seryjny, możesz wysłać kopię paragonu/skan/fotkę na bok przez mój Orange lub na bok@orange.pl , w treści podaj opis, fajnie jakbyś podał numer seryjny z tych cyferek. Ponadto musisz określić jeśli znajdzie się kod jak ma być zrealizowany (czy doładowanie na konkretny numer - wtedy podaj numer - lub odzyskanie kodu). Warto zwrócić uwagę, że musi to być kod z terminala od doładowań, a nie z kasy fiskalnej stokrotki. Jeśli masz tylko paragon fiskalny, to musisz reklamować w stokrotce, ale pewnie nie wiele to da, bo zwykle trzeba na miejscu od razu to zrobić.
Anonim

Nie dotyczy

Zgubiony kod doładowywujący

Uzupełniając wypowiedź @Piotrekk85 dołącz do reklamacji w załącznikach skany tych "wydruków". Pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Zgubiony kod doładowywujący

Dziękuję za rady.

Po wysłaniu e-maila z odpowiednimi danymi sprawa zakończyła się. Po 2 dniach Orange doladowalo moje konto :D.

Jeszczer raz dziękuję. Temat do zamknięcia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zgubiony kod doładowywujący

Super, że się udało 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Zgubiony kod doładowywujący

@jk47 Cieszę się również, że udało się problem rozwiązać. Jeżeli, któraś z odpowiedzi okazała się wyjątkowo pomocna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Ułatwi odnalezienie jej innym użytkownikom, mającym podobny problem.

 

Pozdrawiam,

Rafał