Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zeżarło środki z konta w kilka min.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Kupiłem dzisiaj nowy telefon, kupiłem potem w salonie Orange doładowanie za 25 zł, aby móc korzystać z internetu (co zreszta mówiłem sprzedawcy). Po wklepaniu kodu przyszedł SMS potwierdzający doładowanie 25 zł. Schowałem tel. do kieszeni, po może 10 minutach dostaję SMSa, że brak środków na koncie.

Teraz w historii połączeń wyszło, że wydałem z 25zł na niecałe 5mb internetu. Albo mi sprzedano złe doładowanie, albo coś nie tak ustawione jest w telefonie.

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Tyle kosztuje internet bez włączenia jakiegoś pakietu czy taryfy z bonusami za doładowanie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zeżarło środki z konta w kilka min.

To dlaczego nie włączył się pakiet jak wpisałem doładowanie ? Już nie mówiąc dlaczego z automatu był zaznaczony przesył danych. Jak sprawdziłem to i 6 zł zżarło jak tylko wyszedłem z domu i wyłączyło się wifi.

 

Przejrzałem telefon (Motorola G7 Power) i w ustawieniach nie było nic o pakietach. Na paragonie mam też tylko 1 kod doładowywujacy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Bo doładowanie powoduje tylko zasilenie konta głównego. Na starterze nie miałeś informacji jak kupić jakiś pakiet danych? Różnych wariantów jest kilkanaście więc przy doładowaniu miejsca nie ma.

Ponadto przy pierwszym włączeniu komórkowej transmisji danych na każdym telefonie pojawia się info by sprawdzić cennik - każdy zwykle ignoruje takie info.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Nie brałem startera, w orange jestem od dawna, tylko miałem stary tel. i sobie doładowywałem za 10 zł jak potrzebowałem. Teraz po zakupie smartfona kupiłem tylko doładowanie za 25 zł bo miało być ileś tam GB internetu. 

Mnie się nie pytało o transmisje danych, pytało o internet na początku bo chciało połączyć się z wifi, to się połączyłem ze swoim ruterem. I tyle. Później jak wyszedłem z domu schowałem tel. do kieszeni, wtedy też zeżarło 6 zł na koncie jak się okazało (czego nawet wtedy nie wiedziałem). Jak miałem chwile czasu aktywowałem kod na 25 zł, aby sobie sprawdzić później neta i znowu schowałem tel do kieszeni. Po 10 min. przyszedł SMS, że brak środków na koncie. 

Gość w sklepie nic nie tłumaczył mi, ze trzeba gdzieś tam te pakiety włączać. Bo dalej nie wiem gdzie. Jest w ogóle szansa na reklamacje - abym dostał zwrot kasy albo 2 doładowanie. Bo do salonu już dzisiaj nie zdążyłem.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zeżarło środki z konta w kilka min.

@Devourer 

 

https://www.orange.pl/kid,4002009758,id,4003485934,title,Pakiety-Internetowe-w-ofertach-na-karte,art...

 

Co do szansy odzyskania " zjedzonej " przez dane komórkowe kasy są znikome, ale próbować możesz 😉

Skontaktuj się z doradcą na czacie ( czat pracuje od godziny 7 rano.)

https://www.orange.pl/view/kontakt#


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Pójdę do salonu o 9.00 i tyle. Do końca nie rozumiem o co chodzi w tych pakietach. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zeżarło środki z konta w kilka min.

Podstawowa sprawa: doładowanie telefonu to doładowanie twojego konta w Orange, konta związanego z danym numerem. Natomiast na co te pieniądze pójdą to zupełnie inna sprawa! Mogą pójść na rozmowy, na sms-y, na wykupienie pakietu internetowego...

Anonim

Nie dotyczy

Zeżarło środki z konta w kilka min.

@Devourer , ja też kiedyś z telefonem łaziłem w kieszeni, aż któregoś razu spojrzałem w dane transmisyjne. A że telefon służył mi do dzwonienia, nie do neta, to poprosiłem konsultanta o wyłączenie internetu. Bo ten skubaniec samoistnie włączał transmisję, albo się wyłączał, jak coś robiłem, schylając się. To była kwestia blokad przyciskami w telefonie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zeżarło środki z konta w kilka min.

A ile mój mi zjadł jak sobie buszował w torbie, ja oczywiście o tym nie wiedziałam bo pojęcia nie miałam o tych danych komórkowych Emotikon: Wściekły

Taki był łotr głodny, że jak doszłam do domu tom miała już zero na koncie 😉

No i musiałam znowu się brać z powrotem coby nową kartę kupić ale najpierw weszłam do sklepu GSM i dopiero doładowałam kartę jak mi serwisant wyłączył te wciąż głodne dane 😉