Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zawsze bez limitu błąd.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Zawsze bez limitu błąd.

Witam. 

Kupiłem wczoraj starter z włączoną taryfą Zawsze bez limitu aby sprawdzić możliwości tej taryfy. Niestety po doładowaniu konta nadal są zabierane środki z konta. Druga sprawa to taka, że mając tą taryfę nie mogę stworzyć konta w aplikacji Mój Orange, a po zalogowaniu na konto na stronie jest błąd wczytywania w zakładce podsumowanie. Tak zdaję sobie sprawę że była to testowa taryfa, ale skoro już ją posiadam to chciałbym żeby była w pełni funkcjonalna. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Zawsze bez limitu błąd.

No więc dowiedziałem się że usługa nie działa czyli nie przelicza doładowań na no limit. Również brak informacji czy dana taryfa wejdzie w życie, pozostaje zmiana na Orange Free. Jedyne co się dowiedziałem jeszcze że gdyby wyszła będzie o tym informacja. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zawsze bez limitu błąd.

A gdzie kupiłeś taki starter?

Zgłoś problemy na BOK - taryfa ma jeszcze wiele bugów i podobno miała nie ruszyć komercyjnie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Zawsze bez limitu błąd.

W Delikatesach 2000. Po włożeniu włożeniu karty wyskoczyło mi okienko wyboru taryfy i zmiany nr, a po wybraniu wszystkiego otrzymałem informację, że nr nie jest zarejestrowany, więc zarejestrowałem z swojego abonamentu. I nie ruszyła zapewne, bo na dwóch innych starterach przy próbie zmiany przez kod *660*# wyskakuje komunikat że zmiana jest niemożliwa. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zawsze bez limitu błąd.

Dziwna sprawa taryfy oficjalnie nie ma na rynku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Zawsze bez limitu błąd.

Tak wiem że nie ma. Widocznie trafiłem na jakiś stary starter tzw wybierz swój numer gdzie na początku właśnie wyskakiwało właśnie takie okienko wyboru, pozatym karta była w formacie standard sim/ Micro a nowe przecież już mają nano. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zawsze bez limitu błąd.

W necie są już startery, nie widziałem ich w sklepach "tradycyjnych".

Poza tym jak napisałeś, że miałeś to przez opcję wyboru numeru - to właściwie każdy może sobie zmienić przez kod *660# a potem 2. Chyba zaraz sobie potestuję 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zawsze bez limitu błąd.

A spróbuj *660# zmień taryfę - wybierz "Zawsze bez limitu "

Hm sama jestem ciekawa co to Emotikon: Zaskoczony

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zawsze bez limitu błąd.

@Piotrekk85. sprawdź, jak aktywujesz to trzeba nagłośnić na blogu i niech się zdecydują czy wprowadzają czy nie. Emotikon: sfrustrowany


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 2

Zawsze bez limitu błąd.

Przez kod *660*# na 2 starterach mi nie przeszła zmiana pisałem, no chyba że Tobie się uda


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zawsze bez limitu błąd.

Na razie zmiana przeszła.
Małe sprostowanie trzeba wybrać 3 a nie 2 jak wcześniej pisałem. Idę sprawdzić co jest w tej taryfie. Kiedyś było już info http://gsmonline.pl/artykuly/zawsze-bez-limitu-orange-o-co-chodzi-czy-warto-opinie