Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usługi Urodziny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zamknięcie usługi Urodziny

23.01.2020 odchodzą do Lamusa

https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-uslugi-urodziny

 

Orange nam już nie złoży życzeń? 😭😭😭

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamknięcie usługi Urodziny

No i nie dostaniemy bonusów darmowych rozmów oraz GB Emotikon: sfrustrowany

Chociaż w ten sposób pamiętałem o swoich imieninach i urodzinach. Teraz znowu przyjdzie mi sobie przypomnieć dwa tygodnie po terminie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zamknięcie usługi Urodziny

Bonus i tak mało osób dostawało. W Urodziny czy Imieniny to ludzie do nas dzwonią niż my do kogoś. Jak ktoś dużo dzwoni, to ma nolimit. Jak ktoś mało dzwoni, to i mało skorzysta z bonusu.

Usługa od początku była beznadziejna, żal życzeń i tego że raz do roku miało się informację o naszym stażu w sieci. Reszta to kwiatek do kożucha.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamknięcie usługi Urodziny

Minut nie wykorzystywałem, ale GB z miłą chęcią przygarniałem Emotikon: Mrugający

Minuty były przydatne, jak jeszcze nie było pakietów z nielimitowanymi rozmowami.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Zamknięcie usługi Urodziny

Jak dla mnie bonusy też nie miały znaczenia w porównaniu do tego co mam na co dzień do wykorzystania. Jednak ponownie w eter pójdzie informacja że Orange coś zabiera, nie ważne co zabiera ale zabierają...

Wydaje mi się, że to dla oszczędności - utrzymanie tej usługi/systemu pewne kosztuje.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Zamknięcie usługi Urodziny

Dobrze to już było, ciekawe co następne będzie skarbonka? A może rok ważności konta.  Flex ma być konkurencyjna ofertą i to w tym chodzi. 

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usługi Urodziny

@mila444  usługa Urodziny i tak nie działała... od dłuższego czasu, strata żadna, stare usługi są wygaszane, trochę optymizmu w nowym roku, prepaid jeszcze długo w Orange będzie i konto ważne rok 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Zamknięcie usługi Urodziny


@Anonimnapisał(-a)

@mila444  usługa Urodziny i tak nie działała... od dłuższego czasu, strata żadna,


Jeszcze ~trzy tygodnie temu wszystko działało. 😆

Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie usługi Urodziny

@tolek  miałem ją włączoną od 3 lat, może bug na koncie, ani raz nie zaskoczyła, więc nigdy nie skorzystałem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamknięcie usługi Urodziny

@Anonim nie pamiętam, kiedy usługa startowała. Uruchomiłem ją spory czas temu i za każdym razem dostawałem darmowe rozmowy i GB w dniu imienin i urodzin. Ostatni raz dostałem 2 miesiące temu Emotikon: Mrugający