Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowany numer telefonu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany numer telefonu

Witam, od dłuższego czasu nie mogę nic zrobić z mojego telefonu, nawet doładować konta mimo iż to telefon na kartę  i miałam rok ważności konta. Jeszcze niedawno numer widniał w Mój orange a teraz już go nie ma na moim profilu. Co można z tym zrobić? Nie ukrywam że zależy mi na zachowaniu numeru.

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Zablokowany numer telefonu

Sprawdź np. przez czat, czy numer jest do odzyskania.

https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zablokowany numer telefonu

@Rozaaa  w takim przypadku warto skontaktować się z infolinią telefonicznie lub przez czat i wyjaśnić sprawę, być może trzeba będzie złożyć reklamację.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12927
  • 53115
  • 616

Zablokowany numer telefonu

@RozaaaCzy to jest ten sam numer z którym były wcześniej problemy? Po kontakcie z infolinią opowiedz na czym stanęło...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Zablokowany numer telefonu

@Rozaaa zostaje kontakt z infolinią lub na czacie w celu odzyskania numeru. Najlepiej zrobić to jak najszybciej, bo numer może całkowicie przepaść i nie będzie już od odzyskania.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Zablokowany numer telefonu

Niestety, numer jest już nieaktywny. Pozostaje mi kupić nowy starter i liczyć na to że tafię w ten sam numer

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Zablokowany numer telefonu

@Rozaaa żeby z nowym starterem trafić na numer, który miałeś wcześniej, to musiał bbyś mieć lepszego farta niż trafienie szóstki w lotka.

Proponuję dzwonić na infolinię lub pisać na czacie w celu odzyskania numeru. Były już osoby z podobnym problemem do Twojego i udało się numer odzyskać po kontakcie z infolinią. Zakładam, że od wyłączenia numeru nie minął rok czasu. Do roku powinno dać się odzyskać numer. Potem przepada bezpowrotnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12927
  • 53115
  • 616

Zablokowany numer telefonu

@RozaaaTrafić na własny numer  jest niemożliwe...Jeśli nie minął rok i na dodatek sam numer nie znalazł się w puli zarezerwowanych/przypisanych do jakieś innej karty jest szansa odzyskania go...był już taki temat...i się nie udało. Kontakt do Operatora powinien załatwić sprawę, lub pozwolić uzyskać konkretną odpowiedź


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Zablokowany numer telefonu


@Rozaaanapisał(-a)

mimo iż to telefon na kartę  i miałam rok ważności konta.


Tego nie mogę zrozumieć... To RWK to kiedy było ostatnio włączone? 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zablokowany numer telefonu

@Rozaaa  skontaktuj się z BOK, gdyż numer jest możliwy do odzyskania i nie powinno być problemów skoro minął krótki czas od dezaktywacji numeru (poniżej 3 miesięcy).