Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

Witam czy ktoś w końcu naprawi te usterkę? Od 5 dni robią technicy... Dostałem informację że wszystko działa, a niestety na dwóch różnych urządzeniach i numerach brak zasięgu z BTSa w Studziankach 16-010 przy ulicy Spółdzielczej, a Państwo twierdzicie, że technicy naprawili...

Pokaż szczegóły
 

 

 

 

 

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwyso być może jakaś poważniejsza usterka.

Czy wykonywany był restart telefonu? Jak daleko masz do nadajnika?

Warto również wykonać test krzyżowy, przekładając karty SIM między telefonami.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

Tak urządzenia były restartowanie, przekładnie kart, nadajnik bardzo blisko pewnie około 500m, nigdy takich problemów nie było, zasięg był na maxa, teraz praktycznie zerowy.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwyso  czy masz możliwość dowiedzieć się czy u innych (np. sąsiadów) jest tak samo jak u Ciebie?

Proponuję zrobić zgłoszenie na infolinii (przez czat lub telefonicznie) o usterce, tu na forum raczej nic więcej nie pomożemy (jesteśmy użytkownikami usług i klientami operatora takimi jak Ty).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwyso sprzęt z jakimś się łączy? dalej jest jeszcze następny BTS. A T-Mobile z tego miejsca działa?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni


@slav72napisał(-a)

@maciekwyso  czy masz możliwość dowiedzieć się czy u innych (np. sąsiadów) jest tak samo jak u Ciebie?

Proponuję zrobić zgłoszenie na infolinii (przez czat lub telefonicznie) o usterce, tu na forum raczej nic więcej nie pomożemy (jesteśmy użytkownikami usług i klientami operatora takimi jak Ty).


 Dopiero dzisiaj wróciło wszystko do normy. Dopiero teraz technicy uporali się z usterką, trochę to trwało, ale cóż.. prawdopodobnie jakieś zakłócenia były.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwyso  najważniejsze że wszystko wróciło do normy i usługa działa 😀


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 15
  • 0

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni


@jarynnapisał(-a)

@maciekwyso sprzęt z jakimś się łączy? dalej jest jeszcze następny BTS. A T-Mobile z tego miejsca działa?


Kolejne BTS-y bardzo słaby sygnał z nich dociera do mnie. T-Mobile też słabo. Nie wiem jak u sąsiadów, u nas na dwóch telefonach nie działało. Dopiero dzisiaj wróciło wszystko do normy. Dopiero teraz technicy uporali się z usterką, trochę to trwało, ale cóż.. 😀 jakieś zakłócenia były.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwyso 

 

Możesz zastępczo korzystać z usługi WIFI Calling. 

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie. Pozdrawiam.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12962
  • 53240
  • 618

Nie działa BTS Studzianki 16-010 woj.podlaskie , od 5 dni

@maciekwysoBardzo ogólną informację o BTS możesz uzyskać na apce NetMonster. Zobaczysz który nadajnik z jaką siłą sygnału do ciebie dociera...Odległość, adres nadajnika. Zawsze możesz podejść bliżej i porównać dane. Oczywiście orientacyjnie...ale warto sprawdzić