Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zablokowane środki?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38041
  • 1375

Zablokowane środki?

Widocznie błędna usługa była włączona 🤷‍♂️

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Zablokowane środki?

Obstawiam raczej że moje konto będzie już zawsze stwarzać problemy. System drugi raz już pozbawił mnie środków mimo ważności konta.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Zablokowane środki?

OK sprawdziłem i faktycznie dałem się zrobić w konia. Usługa "więcej czasu na wszystko" wbrew nazwie przedłuża tylko rozmowy a nie internet. Nie wiem czy to celowa pułapka czy o co chodzi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19186
  • 55391
  • 749

Zablokowane środki?

@Rob1N_PL jak zadzwonisz na infolinię, to zamienią usługę na więcej czasu na internet. Pewnie aktywowałeś usługę w aplikacji, a to częsta pomyłka. Sam też się nabrałem. Więcej czasu na internet lepiej aktywować kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka 

Obecne usługi przedłużające ważność konta i GB są ważne do 22 sierpnia tego roku. Po tej dacie Orange wprowadzi nową usługę, przedłużającą ważność 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Zablokowane środki?


@Rob1N_PLnapisał(-a)

Obstawiam raczej że moje konto będzie już zawsze stwarzać problemy. System drugi raz już pozbawił mnie środków mimo ważności konta.


Jak aktywujesz usługi bez sprawdzenia co robią, to nigdy nie pozbędziesz się kłopotów.

Zdalnie też można aktywować Więcej czasu na internet na stronie MO klikając --> [Zobacz szczegóły] przy numerze.

bonus_za_doladowania_przedłużenie.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Zablokowane środki?

Fajnie ale chyba zgodzisz się że nazwa "wszystko" jest tutaj bardzo myląca skoro nie jest na wszystko a sprowadza się jedynie do rozmów 😄 Poza tym z tego co wyczytałem więcej czasu na internet też przedłuża czas na rozmowy więc po co w ogóle to rozgraniczać na 2 różne przedłużenia? Żeby zgolić 2 razy naiwnego klienta ? Nie rozumiem tej polityki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5813
  • 23653
  • 198

Zablokowane środki?

@Rob1N_PL 

Prawidłowo interpretujesz rzeczywistość, więc czemu się dziwisz? Nazwa taryfy czy usługi nic wspólnego najczęściej nie ma z jej meritum. Przykładowo pakiet usług operatora nazywa się Love, a z miłością nie ma nic wspólnego. To tylko marketing.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19186
  • 55391
  • 749

Zablokowane środki?

@Rob1N_PL tak, usługi na przedłużenie ważności są bardzo mylące. Od 22 sierpnia nastąpi zmiana i dotychczasowe usługi na przedłużenie nie będą dostępne. Będzie nowa propozycja Orange na przedłużenie.