Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana karty sim

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Wymiana karty sim

Witam.
Sytuacja wygląda tak. Moja mama ma bardzo starą kartę SIM, jeszcze z logiem IDEA. Teraz dostała nowy telefon, który wymaga karty NanoSIM. Można oczywiście przyciąć kartę. Jednak już jakiś czas temu ktoś z salonu proponował wymianę karty na nową. I teraz moje pytanie:
Mama bardzo nie chciała by zmieniać numeru telefonu. Czy jest możliwość wymiany starej karty SIM na nową z tym samym numerem? Mama kiedyś miała umowę, teraz jest już w ofercie na kartę. Czy można to zrobić przez internet, czy w salonie? Jaki jest koszt takiej usługi? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182
7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana karty sim

@Mothmanplw Salonie powinni tą sim kartę wymienić za darmo, karta sim z XX wieku a mamy XXI 😉

Oczywiście numer telefonu pozostanie bez zmian, tylko właściciel karty sim to załatwi od ręki.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Wymiana karty sim

Dziękuję za tak szybką i pomocną odpowiedź! 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Wymiana karty sim

@Mothmanpl 

Miałam to samo co Twoja mama ( karta jeszcze z czasów " IDEA "

Zadzwoniłam do salonu Orange w swoim mieście z pytaniem czy wymienią za free kartę. Pracownica odpowiedziała mi, że jeśli mam smsa od Orange to wymienią za  darmo, a jeśli takowego smsa dot. wymiany jeszcze nie otrzymałam to będę płaciła 20 zł Emotikon: Wściekły Ja się zelżyłam i na czat dawaj Emotikon: Mrugający dowiedzieć się czy to prawda jest. Podczas rozmowy ( nie pamiętam już czy to był  czat czy rozmowa telefoniczna z doradcą ( aczkolwiek dowiedziałam się że w każdym salonie Orange mają prawo wymienić starą kartę na nową za darmo i dziwią się że w salonach ( nie wszystkich ) o tym nie wiedzą.

Poprosiłam jednak na wszelki wypadek o wysłanie mi smsa

 

I tak : W przypadku gdy Twoja karta SIM nie obsługuje pasma LTE możesz ją wymienić bezpłatnie w salonie Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Powodzenia życzę 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Wymiana karty sim

@Mothmanpl , ja tylko zaznaczę, że na tej nowej karcie będzie PIN który można bez problemu wyłączyć (jeśli ktoś ma taką potrzebę).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Wymiana karty sim


@spironapisał(-a)

...na tej nowej karcie będzie PIN który można bez problemu wyłączyć...


Nie będzie problemu, o ile telefon ma taką funkcję - niestety aparaty starszego typu różnie to obsługują... 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Wymiana karty sim

Na starych telefonach może być różnie, ale najważniejsza jest sama możliwość na karcie SIM.