Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?

  1. Hey. Czy nadal są dostępne pakiety na dni , (1,5,7,10,31 )Wszystko bez limitu?  Czy tylko na 31dni został?
  2. Pytam bo chciałam włączyć i dostał SMS że się nie da.

 

 

 

__________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

31 ODPOW. 31

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Wszystko bez limitu

Czyli mam rację ,likwidują wszystkie pakiety. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Wszystko bez limitu

Nic nie likwidują. To co wysłał @Katani1  pakiety na dni z których osobiście korzystam. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Wszystko bez limitu

A kiedy to włączyłeś ostatnio? Bo ja chciałam 4 list. i dostałam smsa zwrotny że nie ma i wł. za 25zł na 31!! 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Wszystko bez limitu

W jaki sposób próbowałaś włączyć pakiet?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 60
  • 1

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?

Kodem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?

Zdradzisz jakim?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Wszystko bez limitu - czy są jeszcze możliwe do uruchomienia opcje inne niż na 31 dni?

W komunikatach nie ma informacji o zmianach, ale pojawiły się nowe regulaminy obowiązujące od 3.11.2022.

Próbowałem wczytać się dokładnie, ale nie zauważyłem większych zmian oprócz tytułowej, czyli pozostawienia w jednorazowych NL bez MMSów tylko 31 dniowej wersji.

Trochę kosmetyki. W którymś z regulaminów poprawiono oczywistą błędną nazwę usługi w punkcie związanym z ważnością dodatkowego pakietu 5 GB.

Jakoś mam trudności , że znalezieniem konkretnych punktów w regulaminach cyklicznych NL bez MMSów kiedys zapowiadanych zmian obowiązujących od 7.03.2022

  • Od 7 marca 2022 r. wprowadzamy zmiany w regulaminie usługi cyklicznej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” (wersja cykliczna)
  • Od dnia wprowadzenia zmiany:
    • zgromadzone w usłudze cyklicznej gigabajty nie będą przepadać po nieudanej próbie odnowienia usługi. Oznacza to, że gigabajty będą przywracane i sumowane z nowym pakietem gigabajtów w przypadku skutecznego odnowienia się usługi cyklicznej w kolejnych próbach lub po włączeniu innej wersji usługi.
    • możliwe będzie włączenie usługi w wersji jednorazowej, gdy aktywna jest wersja cykliczna. Oznacza to, że gigabajty w ramach pakietu bazowego oraz dni ważności nowej usługi jednorazowej zostaną dodane do już posiadanych w ramach aktywnej usługi cyklicznej. W ostatnim dniu ważności usługi nastąpi próba odnowienia zgodnie z cyklem w ramach usługi cyklicznej.
  • Jest to zmiana korzystna dla użytkowników tych usług, jednak abonenci oferty Orange na kartę nie akceptujący tej zmiany mają prawo rozwiązać umowę do 9 kwietnia 2022 r.

PS.

Już pisano, że link do komunikatu jest z nazwą bez MMSów, komunikat ma tytuł bez MMSów a w treści jak widać powyżej są MMSy..

 

PS.2 Pozostawienie tylko wersji 31 dniowej sprawi,że  praktycznie  nie będzie reklamacji w wersji cyklicznej przy realizacji:

możliwe będzie włączenie usługi w wersji jednorazowej, gdy aktywna jest wersja cykliczna. Oznacza to, że gigabajty w ramach pakietu bazowego oraz dni ważności nowej usługi jednorazowej zostaną dodane do już posiadanych w ramach aktywnej usługi cyklicznej. W ostatnim dniu ważności usługi nastąpi próba odnowienia zgodnie z cyklem w ramach usługi cyklicznej.

A jak takie włączenie (np. 1 dniowy NL) działało w stanie pasywnym cyklicznego NL to tajemnica?