Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Szkoda, że ten bonus nie jest rozliczany złotówkowo jak kiedyś. Był przelicznik 1gr = 100kB. Wartość​ byłaby milionowa 😛

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Co to jest KWR i RWK? Emotikon: zakłopotany

Nie znalazłem w wyszukiwarce


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Nomado napisał(-a):

Co to jest KWR i RWK? Emotikon: zakłopotany

Nie znalazłem w wyszukiwarce


Proszę:

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010582,title,Konto-wazne-rok-w-Orange-na-Karte-,article.h...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 31
  • 0
  • 0

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Jeśli kupię starter OFnK to mam wł.KWR a następnie doładować kartę i bonus zostanie przedłużony na rok ? Czy posiadając kolejny numer w Orange będę płacić za wł.KWR?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

@rox5, usługa KWR nie jest domyślnie aktywna i należy ją aktywować. 

 

Jeżeli jesteś w Orange na Kartę przez 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi 3 zł.

 

Czyli w przypadku nowego startera 3,00zł.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 31
  • 0
  • 0

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Wiem ze z kazdym nowym numerem trzeba aktywowac KWR. Pytam czy taka ma byc kolejnosc aby otrzymac bonus neta po aktywacji i czy to ze jestes w Orange x lat ma znaczenie czy raczej nie i kazdy nowy numer musi placic 3zl.za akrywacje ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Liczony jest oddzielnie staż w Orange na kartę dla każdego numeru. Ja bym włączył najpierw RWK.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 31
  • 0
  • 0

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ooo i o to mi chodzilo ! Dzieki

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


Jarek napisał(-a):

Od 1 czerwca 2017 r., zostają zwiększone wysokości bonusów w Orange Free na kartę.5yhc64F

 

Dodatkowe 1310 GB (w sumie 1410 GB) po doładowaniu obowiązuje dla doładowań dokonanych do 31 sierpnia 2017 r.  Potem będzie 100 GB.

 

Regulaminy:

http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Internet-za-darmo_201706...

http://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2017/06/Regulamin-promocji_Bonus-za-do%C5%82adowani...


A ja tam wolalem uciec z Orange do a2mobile.Place 19,90 miesiecznie prepaid i mam wszystko bez limitu.Rozmowy,Sms.Mms i internet bez limitu danych.Wiec nie wiem co to jest za szal wielki tutaj z taka mala iloscia GB. A jesli ktos potrzebuje samego internetu to wystarczy wziac pakiet bez limitu za 9,90 i caly miesiac smiga bez limitu.Co ciekawsze kazda kwota doladowania przedluza waznosc konta .Nie wazne ile doladujesz to i tak konto jest wazne nadal 365 dni.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

@Tomi28pl i nie masz HD Voice, ale za to masz do dyspozycji mniej nadajników niż ma Orange 😉