Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Dokładnie, ale terochę zbaczamy z tematyki.....dobra bo dostanę kolejną zółtą kartkę i ;p I będę grzał ławę ;p 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25126
  • 13499
  • 1137

Ciekawe kiedy opis bonusów zostanie zaktualizowany w aplikacji Mój Orange (bo ciągle są te bardzo bardzo stare).
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Myśłę że przy kolejnej aktualizacji aplikacji...chociaż moja wersja na WP jest...........

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 835
  • 1445
  • 155

[ Edytowane ]

Ale za to, wasze pakiety działają (internet w części) w UE Emotikon: Szczęśliwy A nasze nie Emotikon: Szczęśliwy

* a dokładniej tak będzie od 15.06

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 50
  • 19
  • 3

Z chęcią zrezygnuje z internetu w roamingu a nawet i tych rozmów na rzecz 20GB w kraju Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1853
  • 1869
  • 114

salatatm napisał(-a):

Z chęcią zrezygnuje z internetu w roamingu a nawet i tych rozmów na rzecz 20GB w kraju Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Nie zrezygnujesz, bo masz lojalkę, my nie Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 50
  • 19
  • 3

Ah ty okrutniku Emotikon: Bardzo szczęśliwy gdyby nie to że w abo przy przedłużeniu są telefony odnowione to już byłbym na karcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy dobra nie robię więcej offtopa Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 30, Ekspert
  • 1853
  • 1869
  • 114

[ Edytowane ]

salatatm napisał(-a):

Ah ty okrutniku Emotikon: Bardzo szczęśliwy gdyby nie to że w abo przy przedłużeniu są telefony odnowione to już byłbym na karcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy dobra nie robię więcej offtopa Emotikon: Szczęśliwy

Mogę przyjąć opis użytkownika "Okrutnik" Emotikon: Szczęśliwy

POZIOM 23, OKRUTNIK

Poziom 19, Pasjonat
  • 102
  • 82
  • 1

[ Edytowane ]

W praktyce prowadzi nas to do ofert no limit na internet, chociaż limity pewnie jeszcze długo pozostaną w regulaminach, bo zawsze znajdzie się grupka backupowiczów internetu.

Chciałoby się jakieś dodatkowe usługi albo obniżki cen, ale wiadomo, że tego nie ma co oczekiwać, bo i tak jest już śmiesznie tanio. Nie dziwię się, że Orange nie chce dać korzystać z tego w roamingu, bo by transfer w UE skoczył na potęgę. Chociaż ja bym poszedł na wymianę w roamingu nawet 10:1, bo przez ten czas uzbierałem 178 GB i nie ma opcji, żebym wykorzystał to co dostaję każdego miesiąca.

Co mnie śmieszy to jeszcze te środki promocyjne, których nigdy nie wykorzystałem, bo się nie da przy no limit.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1951
  • 1436
  • 76

Super, Orange pokazuje kolejne możliwości zwiększając GB w ofercie. Pewnie na tym sie nie skończy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz