Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na internet - jak to działa

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Więcej czasu na internet - jak to działa

Cześć, nie za bardzo rozumiem działanie tej usługi. Może najpierw, czy ktoś wie czemu jej nie ma w MO?

Głównym moim pytaniem jest, czy jeżeli wykupie ta usługę, to czy po dodaniu kolejnych bonusowych GB np z ważnością 30 dni to te GB również dostaną pozostały czas usługi czy na koncie każda paczka GB ma osobno zapisany termin ważności? Tak przy okazji, czy więcej czasu na internet rocznie, przedłuża ważność konta?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 169
  • 1

Więcej czasu na internet - jak to działa

Witaj🐺

Usługa "więcej czasu na internet" za 29 zł gwarantuje kumulację czasu ważności GB jak i złotówek na koncie o 365 dni.

Czyli jeśli mamy konto ważne 30 dni (złotówkowe i gigabajtowe) i włączymy usługę "więcej czasu na internet" to łącznie będziemy mieli 395 dni na zużycie wcześniej wspomnianych.

Przy dodawaniu kolejnych GB, które ważne są np. 30 dni po uruchomieniu usługi "więcej czasu na internet" otrzymają one czas na wykorzystanie zgodny z najdłuższym jaki obecnie posiadamy tj. jak wcześniej 395 dni.

Pakiet "więcej czasu na internet" można aktywować wiele razy i uzyskać skumulowaną ważność konta 365 dni x (tu liczba ile razy została wykupiona usługa).

Niektóre promocyjne paczki GB (jak ostatnia walentynkowa) trafiają na osobne subkonto nie wchodzące w skład usługi, ale wykorzystywane są w pierwszej kolejności.

Natomiast co do braku usługi w MO przez www nie mam możliwości sprawdzenia tego aktualnie, gdyż trwają prace techniczne. Na pewno usługa jest dostępna w aplikacji MO oraz oczywiście przez SMS i krótkim kodem.

Mam nadzieję, że pomogłem🤔🐺

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 169
  • 1

Więcej czasu na internet - jak to działa

Witaj🐺

Usługa "więcej czasu na internet" za 29 zł gwarantuje kumulację czasu ważności GB jak i złotówek na koncie o 365 dni.

Czyli jeśli mamy konto ważne 30 dni (złotówkowe i gigabajtowe) i włączymy usługę "więcej czasu na internet" to łącznie będziemy mieli 395 dni na zużycie wcześniej wspomnianych.

Przy dodawaniu kolejnych GB, które ważne są np. 30 dni po uruchomieniu usługi "więcej czasu na internet" otrzymają one czas na wykorzystanie zgodny z najdłuższym jaki obecnie posiadamy tj. jak wcześniej 395 dni.

Pakiet "więcej czasu na internet" można aktywować wiele razy i uzyskać skumulowaną ważność konta 365 dni x (tu liczba ile razy została wykupiona usługa).

Niektóre promocyjne paczki GB (jak ostatnia walentynkowa) trafiają na osobne subkonto nie wchodzące w skład usługi, ale wykorzystywane są w pierwszej kolejności.

Natomiast co do braku usługi w MO przez www nie mam możliwości sprawdzenia tego aktualnie, gdyż trwają prace techniczne. Na pewno usługa jest dostępna w aplikacji MO oraz oczywiście przez SMS i krótkim kodem.

Mam nadzieję, że pomogłem🤔🐺


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Więcej czasu na internet - jak to działa

@Pozdrawiamm usługa więcej czasu na internet jest dostępna w aplikacji Mój  Orange, ale nie zawsze się pojawia. To jest przycisk przy GB promocyjnych. Uważaj i nie aktywuj przy koncie głównym, bo to jest usługa więcej czasu na wszystko, też kosztuje 29 zł, ale nie wydłuży czasu GB promocyjnych. Lepiej aktywować kodem USSD lub SMS-em.

 

Więcej czasu na internet sumuje czas ważności GB promocyjnych. Możesz aktywować wielokrotnie i jeśli użyjesz np. dwa razy, to ważność GB wyniesie dwa lata.

Załóżmy, aktywujesz raz, obecnie GB mają 30 dni, to czas ważności GB wyniesie 365 + 30 razem 395 dni, natomiast konto główne złotówkowe również wydłuży ważność o jeden dzień więcej niż GB promocyjne, czyli będzie 396 dni. 

 

Aktywacja SMS o treści AKT365 pod numer 411 lub kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka.

 

Regulamin usługi więcej czasu na internet:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Więcej czasu na internet - jak to działa


@Pozdrawiammnapisał(-a)

Głównym moim pytaniem jest, czy jeżeli wykupie ta usługę, to czy po dodaniu kolejnych bonusowych GB np z ważnością 30 dni to te GB również dostaną pozostały czas usługi czy na koncie każda paczka GB ma osobno zapisany termin ważności? Tak przy okazji, czy więcej czasu na internet rocznie, przedłuża ważność konta?


Paczki dostaną termin roczny. 

5. Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:

Pokaż szczegóły
a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych usług

Usługa przedłuża ważność konta o rok. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Więcej czasu na internet - jak to działa

Odpowiedzi padły, dlatego ocenię przydatność usługi Więcej czasu na Internet.

Pamiętaj tylko, że usługi Więcej czasu na internet i Za darmo w Orange wykluczają się.

W aplikacji MO nie ma, bo to zupełnie niepotrzebna usługa powodująca zwiększenie wydatków i narzekanie na darmowe promocyjne NoLimity z bonusowymi GB, których nie wykorzystuje się i w konsekwencji traci.

Można taniej i i nie tracić również GB z NL oraz korzystać z Za darmo w Orange.

 

PS .Nazwy niektórych usług są mylące.

W aplikacji jest Guzik do uruchomienia usługi Więcej czasu na wszystko

Aby nie dochodziło do pomyłek to nazwałbym tę usługę:

Więcej czasu na darmowe rozmowy w Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Więcej czasu na internet - jak to działa

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc, już wszystko rozumiem i będę zbierał GB 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Więcej czasu na internet - jak to działa

Dla mnie usługa "więcej czasu na internet" jest rozwiązaniem idealnym do tabletu, w którym zazwyczaj korzystam z internetu przez domowe wifi ale czasem jednak zdarza mi się potrzeba zabrania go w teren i wtedy za te 29 zł (za rok) mam zapewniony spory zapas GB. Obecnie uzbierało mi się (od września) około 600 GB ważne prawie 2 lata bo po drodze trafiło się klika dodatkowych promocji.

No i pomijając korzystanie z sezonowych okazji ta opcja jest praktycznie bezobsługowa...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Więcej czasu na internet - jak to działa

@Ianus72 Ja przeszedłem na system uruchamiania NL za złotówkę pierwszego dnia miesiąca. Jak łatwo policzyć utrzymanie GB z doładowań kosztuje wtedy 12 zł na rok. I tak trzeba ustawić w kalendarzu jakieś przypomnienie o ważności konta. O tym rocznym jeszcze łatwiej zapomnieć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Więcej czasu na internet - jak to działa

@Samotnick przy rocznym możesz ustawić wielokrotność roku, np 2, 3 razy aktywować i nie trzeba wcale pamiętać. Wygoda, albo obowiązek, każdy wybiera jak mu odpowiada. Ja aktywowałem od razu na dwa lata.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1648
  • 8160
  • 64

Więcej czasu na internet - jak to działa

@ketrasaArtur Na mnie działa CCC.