Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Więcej czasu na internet - jak to działa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 936
  • 4

Więcej czasu na internet - jak to działa


@Samotnicknapisał(-a)

Jak łatwo policzyć utrzymanie GB z doładowań kosztuje wtedy 12 zł na rok.


Czyli mamy oszczędność 17 zł w skali roku. Ale musimy "popracować" dodatkowo 11 razy co daje niecałe 1,55 za jedną taką akcję. Trochę słabo, przy obecnej minimalnej stawce godzinowej (27,70) daje nam to niecałe 3,5 minuty pracy. Ale chyba warto się szanować i nie pracować za minimalną 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

Więcej czasu na internet - jak to działa

@Ianus72Żle liczysz, bo nie uwzględniasz innych własności NL i uniwersalności NL przy korzystaniu z innych usług dostępnych w OFnK.

Przykładowo.

przedłużenie darmowych minut 

A niektóre niuanse przy korzystaniu z Internetu w  roamingu UE są tajne, ale dostępne na innym forum.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8192
  • 64

Więcej czasu na internet - jak to działa

@Ianus72 Ja wolę te 17 zł wydać na doładowania. I nawet nie chodzi o kwotę tylko o prawie dwuipółkrotnie mniejsze koszty utrzymania GB.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 50
  • 0

Więcej czasu na internet - jak to działa

Wytłumaczyłbyś jak to działa? Albo ktoś inny? Zarzuce limitem lajkow


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Więcej czasu na internet - jak to działa

@YEAT masz w temacie opisane i zaznaczone rozwiązanie. Przeczytać i w razie wyjaśnień zadać pytanie.

 

Aktywacja tylko bonusowych GB z doładowań na rok za 29 zł SMS o treści AKT365 pod numer 411 lub kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka. Jednocześnie na rok wydłuży się konto główne złotówkowe. Jeżeli aktywujesz dwa razy, to ważność GB i konta głównego wydłuży się na dwa lata.

 

Regulamin:

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 50
  • 0

Więcej czasu na internet - jak to działa

Nie chodziło mi o to... to było pytanie dotyczące tej zabawy nolimitami o której wspominają użytkownicy wyżej. Ale już mi pomógł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 936
  • 4

Więcej czasu na internet - jak to działa


@YEATnapisał(-a)

Nie chodziło mi o to... to było pytanie dotyczące tej zabawy nolimitami o której wspominają użytkownicy wyżej. Ale już mi pomógł.


A wątek jest o "więcej czasu na internet"...