Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3219
  • 7500
  • 136

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@andrzej1441 jaka stara informacja? Usługa jest aktualna. 

 

Pokaż szczegóły
Najbardziej mi właśnie zależy żeby ten rok ważności konta grał z orange z darmo czy tam free to chyba to samo?, pakiet minut to swoją drogą, w końcu nie wiem czy mam przenosić numer bo jak mają być nie jasności jak w Play.. pakiet swoją drogą i doładowanie konta żeby do tej samej sieci zadzwonić to trochę chore...

@Muciek  Ty chyba nie czytasz co pisze. Potrzebujesz z informacji powyżej, Rok Ważności i darmowe rozmowy w Orange. Powyżej odpowiedź. 

Jest usługa Za darmo w Orange i usługa Więcej czasu na Wszystko (konto ważne na rok).

Jedynie tracisz usługi o jakich jest napisane w Blogu.

 

@Muciek FREE to taryfa, a Za Darmo w Orange to usługa. 

 

1. Po przeniesieniu znajdziesz się w taryfie FREE

2. Możesz aktywować Usługę Za Darmo w Orange i usługę Więcej czasu na wszystko (rok). (29zł na rok)

 

9. Abonent posiadający aktywną usługę „Za darmo w Orange” będzie mógł korzystać z niej przez cały okres ważności Konta, w tym w okresie ważności dokupionym w usłudze „Więcej czasu na
wszystko”.

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Rontak masz rację jeśli chodzi o zapewnienie od razu przedłużenia o rok usługą Więcej czasu na wszystko za 29 zł.

Osoba systematyczna i korzystająca z darmowych promocji za te same pieniądze zapewni sobie 3 lata Za darmo w orange oraz 1 numer bez limitu i dodatkowo możliwość  korzystania z Internetu.

Przy obecnych cenach to przy okazjonalnych rozmowach spoza sieci i tak warto przed taką okazyjną rozmową aktywować NL za 1 zł, a w czasie świat korzystać z darmowych promocyjnych NL.

 

PS. Domyślam się, że karta ma być dla bardzo młodych osób, aby nie korzystały z internetu, albo starszych.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Ron
I to mi chodziło ładnie teraz mi to wytłumaczyłeś, o tym "Więcej czasu na wszystko", nie patrzyłem wcześniej tego mimo że sporo przewertowałem stronę, a to sporo już wyjaśnia, dzięki serdeczne za okazaną pomoc wszystkim.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@andrzej1441
Tak to jest dla młodszej osoby :), Tym NL mnie zainteresowałeś to coś może dla mnie, w skrócie wykupuje co 2 dzień NL za 1zł, a kolejne wykupienia będą się sumować co do ważności konta?, można więcej informacji na temat tej usługi?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1601
  • 5495
  • 60

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

@Muciekjak przeniesiesz numer przed 31.03.2024 to po aktywacji usługi "Za darmo w Orange" ( tracisz GB i RWK)

możesz najpierw włączyć darmowy NL na 31 dni nie później niż 30 dni od aktywacji Za darmo w Orange i nie później niż 31.03.2024, a następnie doładować (doładowywać) konto nawet 62 dnia po aktywacji darmowego NL na 31, aby dopiero po tym skorzystać z innych usług jak np. Więcej czasu na wszystko za 29 zł przedłużając same rozmowy wychodzące o rok. Nazwa jest myląca bo nie ma nic wspólnego z internetem a raczej tylko z usługą Za darmo w Orange.

Taka kolejność zagwarantuje nawet 15-16 miesięcy korzystania z Za darmo w Orange.

I tak uważam, że usługi KWR za 9 zł, Więcej czasu na wszystko, Więcej czasu na internet są niepotrzebne. Jak nie ma się na co wydać zgromadzone złotówki na koncie i chce się zapewnić pewną wygodę, która częściej prowadzi do utraty numeru to czemu nie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 22
  • 0

Przedłużenie konta orange free a darmowe minuty

Dzięki wielkie za pomocne wskazówki.