Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wcześniejsze oferty na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wcześniejsze oferty na kartę

Przeglądają stronę orange.pl natknąłem się na komunikat: 

https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-promocji-starter-na-okraglo-i-przenies-numer-na-karte#

Rozumiem, że mój starter Orange na Okrągło nie otrzyma już bonusu 5 PLN za doładowanie kwotą minimalną 25 PLN?

 

Ciekawe, czy znajdzie się sporo osób, które korzystają również z wcześniejszych ( nie napisałem starszych Emotikon: Bardzo szczęśliwy ) ofert Orange na Kartę Emotikon: Mrugający

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Wcześniejsze oferty na kartę

Jak tak ograniczają promocje, to pozostanie polowanie na aletanio na rzeczywiście tanie doładowania SMS, a były już 100 zł za nie całe 60 zł.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Wcześniejsze oferty na kartę

Wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przyznany bonus. Przynajmniej tak wskazuje tekst wspomnianego linku. Mimo wszystko trudno stwierdzić, ponieważ zapewne Orange wycofał ze sprzedaży wszystkie tego rodzaju startery. Zakupiłeś starter jeszcze w trakcie trwania promocji? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wcześniejsze oferty na kartę

@Matt55 starter na okrągło kupiłem i aktywowałem tuż przed wejściem Polski do UE, czyli koniec kwietnia 2003 roku Emotikon: Mrugający Nie pamiętam tylko, kiedy wykonywałem ostatnie doładowanie. W tedy jeszcze 5 PLN dostałem + bonus 10 PLN za doładowanie nominałem 100 PLN. Teraz specjalnie nie chce dołądowywać, bo i tak spora kwota się nazbierała Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wcześniejsze oferty na kartę

@ketrasaArtur teraz nawet bonusu 10 zl nie otrzymasz bo odwolali promocje


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wcześniejsze oferty na kartę

@byczyn_86 no właśnie, czyli przytytym starterze za doładowanie 100 PLN jestem już stany 15 PLN, a to jest 60 % pakietu Darmowe rozmowy i SMS-y + GB Emotikon: sfrustrowany Dobrze, że chociaż skarbonka jeszcze jest Emotikon: Mrugający Pryz takim układzie miałem miesiąc gratis Emotikon: Mrugający


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Wcześniejsze oferty na kartę

Jak tak ograniczają promocje, to pozostanie polowanie na aletanio na rzeczywiście tanie doładowania SMS, a były już 100 zł za nie całe 60 zł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wcześniejsze oferty na kartę

@andrzej1441 były, ale już nie ma takich promocji Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wcześniejsze oferty na kartę

@ketrasaArtur @andrzej1441 ogólnie lepiej juz byloEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wcześniejsze oferty na kartę

@byczyn_86 może przyjdzie jeszcze czas, gdzie Orange miło nas zaskoczy Emotikon: Mrugający Czas pokaże Emotikon: Szczęśliwy