Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ważność konta


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Ważność konta

Mam dodatkowy nr na kartę, z którego korzystam tylko raz na jakiś czas. Doładowuje go za 50 zł i daję rok ważności konta. Ostatnio doładowałem już po tym jak środki zostały zablokowane, ale zdążyłem przed upływem okresu w jakim je stracę. Po doładowaniu wszystko jest w porządku, zwrócono mi środki jakie zostały zablokowane. Dziś otrzymałem SMS, że skończyła się ważność konta i połączenia zostały zablokowane. Sprawdziłem, nie zostały zablokowane, mogę dzwonić. Ważność konta to prawie rok. Czy mogę zignorować te wiadomości? 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Ważność konta

Pokaż jak to wygląda na mój Orange (zamaż dane osobowe czy numer).

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ważność konta

@1995tomek19951 pewnie przyszedł spóźniony SMS, ale warto sprawdzić faktyczny stan konta:

  • *124*# - kod USSD, wyświetli tekstowo.
  • *500 - bezpłatna infolinia.
  • aplikacja Mój Orange, najlepiej w wersji 4.15
  • konto Mój Orange przez WWW.
  • infolinia: 510 1000 100.
  • czat z konsultantem.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Ważność konta


@ketrasaArturnapisał(-a)

@1995tomek19951 pewnie przyszedł spóźniony SMS, ale warto sprawdzić faktyczny stan konta:

  • *124*# - kod USSD, wyświetli tekstowo.
  • *500 - bezpłatna infolinia.
  • aplikacja Mój Orange, najlepiej w wersji 4.15
  • konto Mój Orange przez WWW.
  • infolinia: 510 1000 100.
  • czat z konsultantem.

numer *500 jest bezpłatny tylko w przypadku wyboru opcji sprawdzenia stanu i ważności konta głównego oraz doładowania konta. Pozostałe opcje powodują naliczenie opłaty za połączenie (50 gr).

Aplikacja Mój Orange w wersji 4.15 może nie pokazywać prawidłowych informacji - jest oparta na starym serwisie Mój Orange,który został przez nas zamknięty, i mogą występować w nim błedy. Jeśli dostępna jest już wersja 5.x to polecamy aktualizację.

 

Z pozostałymi informacjami jak najbardziej się zgadzam - SMS-y o ważności są szykowane zaraz po północy, ale wysyłane po 8:00. W rezultacie może się zdarzyć, że jeśli doładuje się konto w nocy, to rano można otrzymać już nieaktualny SMS. Jeśli tak było to przepraszamy za niedogodności.

Stan konta można sprawdzić kodem *124*#, w Mój Orange, a w razie wątpliwości także poprzez kontakt z konsultantem np. na czacie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ważność konta

@Jarek może aplikacja 4.15 jest oparta na starym systemie, ale najdokładniej i najbardziej aktualnie podawane są informacje. Dlatego na chwilę obecna, póki aplikacja 5.2 nie zostanie dopracowana polecam 4.15.

 

O automatycznej infolinii, że zostały wprowadzone dodatkowe opłaty poza sprawdzeniem konta i doładowaniem, to nie wiedziałem. Dzięki za info 😉 👍

Anonim

Nie dotyczy

Ważność konta

@Jarek  jeśli stara aplikacja MO jest na starej platformie (może jednak już nowej?), to dziwi mnie obecna szybkość aktualizacji danych, prawie od razu się aktualizują, aż w szoku jestem 🙄

Nowa aplikacja MO jest okrojona i sporo usług jeszcze w niej nie ma, więc używam obu 😎