Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Dzień dobry Mam pewien problem obecnie korzystam z telefonu xiaomi mi 9 i pomimo za ten telefon obsługuje volte I WiFi calling. I mam te opcję w ustawieniach telefonu. I obie te usługi działają bez zarzutu to co 48 godzin muszę kontaktować się z Orange aby reaktywowany te usługi bo ich sy system stem je mi wyłącza. Czy jest jakiś dział z którem mógłbym że skontaktować a by nie wyłącza mi tych usług?

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Póki ten model nie będzie na liście telefonów wspierających te usługi w Orange Polska, to tak niestety będzie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Ale to dziwne bo telefon widzi i może korzystać z tych usług to czemu Orange je wyłącza? Screenshot_2019-09-13-17-22-20-594_com.android.settings.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Widocznie coś powoduje problem i powoduje do wyłączenie usług.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

No tylko z nikt nie wie co nawet byłem w salonie Orange i powiedzieli z jak działa to system nie powinien wyłączać. czy jest jakiś dział z w którym mógłbym się skontaktować? Bo na razie dostaję odpowiedź z telefon nie obsługuje volte I WiFi calling co jest nie prawdą jak widać na screenshot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Ja nie napisałem, że nie obsługuje. Napisałem, że "ten model nie będzie na liście telefonów wspierających te usługi w Orange Polska". Oznacza to, że usługi mogą działać, mogą nie, bez poprawności ich działania.
Anonim

Nie dotyczy

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi


@Andrew26napisał(-a)

Dzień dobry Mam pewien problem obecnie korzystam z telefonu xiaomi mi 9 i pomimo za ten telefon obsługuje volte I WiFi calling. I mam te opcję w ustawieniach telefonu. I obie te usługi działają bez zarzutu to co 48 godzin muszę kontaktować się z Orange aby reaktywowany te usługi bo ich sy system stem je mi wyłącza. Czy jest jakiś dział z którem mógłbym że skontaktować a by nie wyłącza mi tych usług?


Chyba jeszcze jakieś testy są, telefon ma te usługi i działają w Orange, jak wyłączą to na czat by włączyli, zapytaj dlaczego tak robią, sam nie korzystam z tego, ale przetestuję czy tylko 48 godzin, jakiś chyba limit mają... bez komentarza.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

Tak co dwa dni do Orange pisze na czat lub dzwoni na infolinię. i piszesz 2 dni wszystko działa ok po dwóch dniach wyłączają i tak w kółko


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Volte I WiFi calling na telefonach xiaomi

A nie wiesz czy w Orange jest coś takiego jak senior tech support lub back office department? Pytam bo telefonie taki jak Google pixel czy umidigi tez nie są sprzedawane przez Orange a volte działa


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69