Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

Hej @bart16

 

Jeszcze kilka dni temu, w sytuacji o której piszesz działała usługa "Połączenia oczekujące". Tzn. kiedy podczas rozmowy przez VoLTE ktoś do mnie zadzwonił to słyszał komunikat "Wybrany numer jest zajęty, aby uzyskać połączenie pozostań na linii". Wtedy ja miałem sygnał w słuchawce informujący o kolejnej rozmowie.

 

Nawet zauważyliśmy to na forum: Połączenia oczekujące w prepaidzie już działają?

 

Niestety, w chwili obecnej usługa znów nie działa :-(.

Ale widać że ktoś na nią pracuje, więc trzeba być dobrej myśli.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''


napisał(-a)

Hej @bart16

 

Jeszcze kilka dni temu, w sytuacji o której piszesz działała usługa "Połączenia oczekujące". Tzn. kiedy podczas rozmowy przez VoLTE ktoś do mnie zadzwonił to słyszał komunikat "Wybrany numer jest zajęty, aby uzyskać połączenie pozostań na linii". Wtedy ja miałem sygnał w słuchawce informujący o kolejnej rozmowie.

 

Nawet zauważyliśmy to na forum: Połączenia oczekujące w prepaidzie już działają?

 

Niestety, w chwili obecnej usługa znów nie działa :-(.

Ale widać że ktoś na nią pracuje, więc trzeba być dobrej myśli.


Cześć,

Wiesz co, uważam, że takiemu dużemu operatorowi jak Orange po prostu nie przystoi brak "połączeń oczekujących" w ofertach na kartę. Zwłaszcza, że dwaj "mniejsi" nie mają z tym problemu i udostępniają tę usługę swoim użytkownikom. Wiem, że jest to decyzja biznesowa, jednakże jak operator może zweryfikować, czy usługa ma "znikome użycie" a jednocześnie jej nie udostępniać? Może łatwiej by było udostępnić tę usługę dla VoLTE, niż naprawiać "Ktoś dzwonił"? Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

Witam,

 

mam ten sam problem w orange na abonament. Iphone X, ios 11.2.5, soft operatora 31.0.

 

"Ktoś dzwonił" działa bez problemów tylko wtedy gdy mam ustawione TYLKO DANE w Sieć komórkowa->Opcje danych kom->Włącz LTE->Tylko Dane.

 

W tej opcji VoLTE nie działa.

 

Czy ktoś umie powiedzieć czy jest to tylko kwestia ustawień telefonu czy jest to problem po stronie Orange ?

 

Pozdrawiam.


Image-1.jpg

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''


@bartvr6napisał(-a)

Witam,

 

mam ten sam problem w orange na abonament. Iphone X, ios 11.2.5, soft operatora 31.0.

 

"Ktoś dzwonił" działa bez problemów tylko wtedy gdy mam ustawione TYLKO DANE w Sieć komórkowa->Opcje danych kom->Włącz LTE->Tylko Dane.

 

W tej opcji VoLTE nie działa.

 

Czy ktoś umie powiedzieć czy jest to tylko kwestia ustawień telefonu czy jest to problem po stronie Orange ?

 

Pozdrawiam.


Image-1.jpg

Czekamy, aż operator to naprawi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

Ale chodzi o samo volte czy usługę ktoś dzwonił?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

VoLTE działa OK. W momencie kiedy dzwonię przez VoLTE, ktoś kto do mnie dzwoni słyszy sygnał zajęty, a ja nie dostaje żadnej informacji, ze ktoś do mnie dzwonił.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

W abonamencie bez problemu włączysz połączenia oczekujące. Kod *43# i zatwierdź zieloną słuchawką. Dzięki temu już w trakcie rozmowy będziesz wiedział kto do Ciebie dzwoni.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

Kolejny tydzień mija, a usługa jak nie działała prawidłowo tak nie działa... Macie jakieś nowe informacje na ten temat?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

VoLTE i problem usługi ''Ktoś dzwonił''

Znów jest problem z usługą ktoś dzwonił na voLTE, jak numer jest zajęty to nie przychodzą SMSy ktoś dzwonił. Orange Dział Techniczny odpisał, że obecnie przy voLTE nie działa ktoś dzwonił ;(