Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Witam, mam pewien problem posiadam S8+ nie od Orange. Chciałem używać VoWiFi i VoLTE, chociaż usługi zostały włączone to nie dzialają. Dodam, że jak wloze kartę SIM od starego operatora to, który ma tylko VoWiFi to one działa. Tak samo na iPhonie te usługi działają. Jak zrobić aby u Mnie dzialaly?

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Sprecyzuję może problem. Karta sim włożona sim do iphona - działa tam volte i vowifi. Ta sama karta sim włożona do S8+ - nie działają te usługi. Wg strony http://wificalling-volte.pl/ dla s8+ powinny być te usługi dla wersji niebrandowanej. Wtedy na własną rękę można spróbować włożyć inną kartę sim z Orange - czasem to odblokowuje funkcje. Ew. zostaje zgłoszenie na BOK Orange/Samsunga.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Tel. Jest brandowany, ale nie od Orange czyli nie mam co liczyć na te uskigu w takim wypadku, nawet na VoLTE? 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

A jaki ma brand, jeśli to nie tajemnica? to z jakiejś polskiej sieci czy zagranicznej?
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+


@Boy564napisał(-a)

Tel. Jest brandowany, ale nie od Orange czyli nie mam co liczyć na te uskigu w takim wypadku, nawet na VoLTE? 😕


Czysty soft i problem minie, w sieci jest i instrukcja jak wgrać też, ale dodam że jakby co robisz to na własną odpowiedzialność, bez ryzyka to jakiś serwis GSM.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Czysty soft jak dla mnie jest ryzykowany jak ktoś się nie zna, a w serwisie kosztuje to 100-200 zł jak nie więcej. Sugerowałbym zainwestować w prepaida za 5 zł (oczywiście kupić sim w odpowiednim formacie co bywa trudne), zarejestrować go i sprawdzić (nie daję gwarancji ale 5 mniej niż wgranie softu). Czasem na samsungu jest tak, że wkładając inną, nową kartę się cudowanie ustawienia ładują i odblokowuje się volte i vowifi.
Ew. może są jakieś zdalne łatki ale one raczej po kilku chwilach nie ładują na telefon.

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Serwis nie firmowy wgra za 100zł czysty soft, bywa że na miejscu, myk z kartą sim jak najbardziej sensowny @Piotrekk85, warto to sprawdzić, ale ja bym odżałował $ i nie brandowany soft wgrał, małe serwisy nie są drogie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Ale jak telefon na gwarancji to warto? Ja bym się bał, wydając tyle kasy na telefon.
Anonim

Nie dotyczy

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Wgranie czystego softu nie powinno zabrać gwarancji, jak to zrobi w Serwisie, nawet tym małym, jak telefon padnie kiedyś to i tak nikt nie sprawdzi jaki tam soft był, ba nawet jak co innego padnie mało kiedy sprawdzają wersję softu, ale dodam że czy wgrywać nie brandowany soft to decyzja właściciela, musi się nad tym zastanowić, nie namawiam, to co pisałem to tylko lużna sugestia.

 

Edit:

Dodam że VoLTE I VoWiFi generuje jednak kiepskie połączenia, jakość dżwięku gorsza niż po GSM (tryb 3G).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

VoLTE I VoWiFi Galaxy S8+

Bym polemizował co do jakości. Osobiście korzystam z VoWiFi. I to naprawdę zależy od jakości tego wifi.