Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utracony numer na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Do Agat13, jak według Ciebie rosną szanse na powodzenie, tak jak pisałem starter na pewno jest w domu tylko miałem dwie przeprowadzki w tym czasie i jest to dla mnie kłopotliwe, ale zależy mi bardzo więc jeśli to pomoże to dzisiaj wieczorem przekopie całe moje zaplecze 😉


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

Utracony numer na kartę

Mimo wszystko zacząłbym od próby przeniesienia numeru w salonie, który nie robi problemów z przeniesieniem numerów na kartę. Jak da radę przenieść, to dzisiaj idę, a jutro już mam aktywny numer, przynajmniej tak u siebie miałem w salonie firmowym Play. Najwyżej nie przeniosą. Dobrze jest podać inny nr do kontaktu i e-mail.

Czasami może łatwiej być przenieść niż odzyskać numer i jeszcze zablokowane złotówki można odzyskać pomniejszone o opłatę 20 zł.

Jak nie można przenieść numeru, to na pewno nie odzyska się numeru.

 

Można tez spróbować w Salonie Orange otrzymać nową kartę SIM, bo zapodziało się starą, przy okazji dowiesz się czy numer jest do odzyskania w prostszy sposób jak trafi się na osobę z dużą wiedzą i możliwościami.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Witam niestety ten sposób też nie zadziałał po zgłoszeniu otrzymałem komunikat - Orange zgłosił problem z przeniesieniem, wniosek został anulowany. Coś czuję w kościach że temat będzie ciężki .


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54473
  • 637

Utracony numer na kartę

@theodor Ale wykonalny 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Utracony numer na kartę

Zgłoś problem/reklamację. Czasem wyjątkowo można reaktywować numer.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Jeden z użytkowników forum obiecał pomoc czekam na jego ustalenia, ostatecznie oczywiście zgłoszę reklamację, ale jak się okazało może być odrobinę za późno dam info czy ostatecznie się udało. Bardzo dziękuje wszystkim użytkownikom za okazaną pomoc - jesteście super społecznością 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 35
  • 0

Utracony numer na kartę

Udało się odzyskać numer ,forum Orange okazało się bardzo pomocne jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy okazali pomoc. Dla mnie nauczka na przyszłość, pilnujcie swoich numerów jeśli są dla waż ważne, bez pomocy forumowiczów temat byłby stracony.

Pozdrawiam

Wojtek