Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Numer nie przeniósł się. Mimo, że jest w Orange, i we wniosku wskazany operator, u którego obecnie jest, Orange nie wyraził zgody na przeniesienie z powodu błędnego wskazania we wniosku, że numer jest w Orange. Spróbuję jeszcze do innego operatora złożyć wniosek o przeniesienie. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2052
  • 6405
  • 70

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@DawidOS podobno kalendarz Google jest całkiem niezły, również dla zapominalskich 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


@spironapisał(-a)

@DawidOS podobno kalendarz Google jest całkiem niezły, również dla zapominalskich 😉


Skoro za 5 zł Orange daje 365 dni na przychodzące można skorzystać z doładowań cyklicznych co 364 dni. Wiem że takie doładowania ma PKO BP.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Jeżeli numer był dezaktywowany we FLEX, to nie ma możliwości jego przywrócenia. Składałem 4 wnioski o przeniesienie, dwóch operatorów i nie pomogło. Za każdym razem Orange odmawiał wydania numeru. Obecnie numer już nie jest przypisany do żadnego operatora oraz do osoby.

Dobrze, że chociaż @DawidOS odzyskał swój numer.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


@ketrasaArturnapisał(-a)

Dzięki podpowiedzi @andrzej1441 swoje numery w Orange utrzymuję doładowując raz na rok za 5 zł. Taniej wychodzi, jak opłata 9 zł za RWK.


@ketrasaArtur , to teraz mi doradź, jak zrobić z jednym numerem Flexa za 15 zł miesięcznie, by nie zżerało mi kasiory (12 x 15) jako głównemu dysponentowi całej "mafii flexowskiej"?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@bronzub jeżeli chcesz tanim kosztem zachować fajny numer, to FLEX się do tego nie nadaje. Przegapisz płatność, minie 6 miesięcy i numer nie do odzyskania. FLEX ma swoje wady i zalety, natomiast numer do utrzymania to zdecydowanie oferta na kartę. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 485
  • 1677
  • 3

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@bronzub jeżeli chcesz tanim kosztem zachować fajny numer, to FLEX się do tego nie nadaje. Przegapisz płatność, minie 6 miesięcy i numer nie do odzyskania. FLEX ma swoje wady i zalety, natomiast numer do utrzymania to zdecydowanie oferta na kartę. 


A i jeszcze Orange Flex jest w pewnej kwestii bardzo niebezpieczny. Wystarczy przejąć czyjeś konto znając E-Mail i Hasło np. gdy wyciekają te informacje z jakiś stron/ albo poprzez phishing. Włamujący się może zrobić wszystko zmienić kartę esim sim na swoją. Wcześniej o tym problemie ktoś napisał w opiniach Google Play oraz na Forum Telepolis.Screenshot_20230722-200521~2.png




Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@Windowv2 FLEX-a używam jako dodatek, częściej do dostarczania internetu. Nie używam do jakichkolwiek weryfikacji. Pojawiają się tematy na NO z problemami odbioru SMS-ów. Drugi powód nieużywania FLEX-a do autoryzacji, to wystarczy nie opłacić planu i po 24 godzinach numer jest bezużyteczny. Nie odbiera połączeń przychodzących.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Dzień dobry, też mam problem z odzyskaniem numeru w Orange. Byłam już w salonie, dzwoniłam na infolinię i nikt nie umie pomóc. Bardzo proszę o wsparcie w jaki sposób udało się Pani odzyskać swój numer w sieci Orange. Serdecznie dziękuję za wszelką odpowiedź 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19191
  • 55410
  • 749

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@Klau_dia jeżeli numer został wyłączony, obecnie maksymalnie do 3 miesięcy od wyłączenia numer można odzyskać, to należało by jak najszybciej skontaktować się, najlepiej inform\linia i poprosić o przywrócenie usuniętego numeru. Można również samodzielnie odzyskać numer w aplikacji Mój Orange (mi osobiści nigdy się nie udało odzyskać w aplikacji). Po odzyskaniu numeru na dotychczasowej karcie SIM masz 24 godziny na dokonanie doładowania.

Można jeszcze spróbować przenieść numer do innego operatora, ale też jest ryzyko niepowodzenia. Próbowałem tak zrobić, jak numer został wyłączony we FLEX, chyba tydzień po wyłączeniu złożyłem wniosek o przeniesienie, ale nastąpiła odmowa. Podobno w ofercie na kartę powinno się dać, ale osobiście nie sprawdziłem.