Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1461
  • 13

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Za RPL krążyło po Kaszubach powiedzenie - "Kto ma znajomości w GSie to i traktor wyniesie" 😉

Super, że się udało załatwić dzięki "komuś" z Forum (NB: wiem, że się powtarzam, ale tak zaangażowanych w pomoc innym użytkowników, nie spotkałem na żadnym innym forum "operatorskim" w Polsce. Fajnie jest Was znać (przynajmniej część)).

Szkoda, że nie można było przeprocedować przedmiotowego zagadnienia w ramach standardowych kanałów komunikacji Orange co, w perspektywie "załatwienia" sprawy przez "kogoś z Forum" (czyli można było ale...) wydaje się rzucać niekorzystne światło na Operatora.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 40
  • 0

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Strasznie sie zawiodlem na tym operatorze po tym co mnie spotkało i raczej nic juz tego nie wybieli w moich oczach, ale ze mam mega prosty numer na ktorym mam duzo swoim kontaktow i ceny sa ok to zostaje przy orange. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@DawidOS trochę dziwny wpis 😕

Przecież to ty zapomniałeś o numerze, skoro był taki cenny, trzeba było przedłużyć jego ważność, na rok to koszt 9zl.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 40
  • 0

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Tak robiłem, a spóźniałem się o 2 dni .. więc mimo że nie korzystałem to pilnowałem go kilka lat. Więc tak był i jest cenny 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


@IreneuszCDnapisał(-a)

@DawidOS trochę dziwny wpis 😕

Przecież to ty zapomniałeś o numerze, skoro był taki cenny, trzeba było przedłużyć jego ważność, na rok to koszt 9zl.


To nie lepiej skorzystać z operatora który daje RWK od ręki za doładowanie 5 zł i można je zautomatyzować żeby doładowało raz w Roku ?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@Windowv2  W OFNK  bez kombinacji z innymi taryfami zaczynając od zera na wszystkich kontach po doładowaniu za 5 zł korzystając z informacji , które są w regulaminach promocji numer można utrzymać przez ponad 27 miesięcy.

Aktywność co 30 dni załatwiamy jakimś smsem na nr 80xxx

Proste doładowanie 5 zł raz do roku tez zapewnia utrzymanie numeru i odbieranie połączeń.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.


@andrzej1441napisał(-a)

@Windowv2  W OFNK  bez kombinacji z innymi taryfami zaczynając od zera na wszystkich kontach po doładowaniu za 5 zł korzystając z informacji , które są w regulaminach promocji numer można utrzymać przez ponad 27 miesięcy.

Aktywność co 30 dni załatwiamy jakimś smsem na nr 80xxx

Proste doładowanie 5 zł raz do roku tez zapewnia utrzymanie numeru i odbieranie połączeń.


U Zielonego operatora jeśli nie zależy na wychodzących można mieć numer przez 3 lata za doładowanie 5zł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@Windowv2  Możemy się przebijać kolorami. U fioletu odbiór połączeń bez doładowań można mieć wieczny, ale tu już dochodzą zmiany taryf raz do roku.

W pomarańczy jak koś ustawił cykliczny przelew pomiędzy 2 numerami  1 zł co tydzień., to tez ma wieczne numery i jeszcze z darmowych promocji korzysta.

Wystarczyło na jednym numerze w którym najpierw startuje przelew mieć 1 zł. Na drugim po trzech dniach ustawić przelew nawet nawet przy 0 zł.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18430
  • 52693
  • 710

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

Dzięki podpowiedzi @andrzej1441 swoje numery w Orange utrzymuję doładowując raz na rok za 5 zł. Taniej wychodzi, jak opłata 9 zł za RWK.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Usunięty numer z sieci - czy jest możliwość go odzyskać? Zostął usunięty 2 dni temu.

@Windowv2 wiadomo że da się taniej w Orange, inni operatorzy też tak mają, ale autor tematu w Orange pozostaje, więc nie ma co przebijać ofert 😉

Jeden numer nowy w prepaid mam bez limitu na rok i RWK nie musiałem płacić za 9 zł 😄