Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usunięcie numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

Usunięcie numeru

Witam, posiadam zarejestrowany na siebie nr na kartę. Po rejestracji i włożeniu do telefonu okazało się że karta jest uszkodzona. Kartę wyrzuciłam, stwierdziłam że jak nie będzie używana to i tak skończy się jej ważności po roku czasu. Teraz weszły te opłaty 5 zł w momencie jak karta jest nie używana. Czy jest szansa jakoś ją wyrejestrować? Nie będę przecież płacić za coś czego nigdy nie używałam. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usunięcie numeru

@Kasztanka opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana do wysokości zgromadzonych środków na koncie głównym lub zablokowanych. Jeżeli nie masz żadnych środków na koncie, to opłata nie będzie pobrana, a po odpowiednim czasie numer przestanie być aktywny i zniknie z Twojego konta. Nie masz podstaw do żadnego zmartwienia odnośnie opłat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Usunięcie numeru

@Kasztanka  nie ma opłat, jak na karcie, nie ma kasy, na kredyt nic ci nie weź mnie 😎

Karta sim jak straci ważność, będzie dezaktywowana 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usunięcie numeru

@Kasztanka opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana do wysokości zgromadzonych środków na koncie głównym lub zablokowanych. Jeżeli nie masz żadnych środków na koncie, to opłata nie będzie pobrana, a po odpowiednim czasie numer przestanie być aktywny i zniknie z Twojego konta. Nie masz podstaw do żadnego zmartwienia odnośnie opłat.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięcie numeru

@Kasztanka , ogólnie jak karta jest zarejestrowana i działa, to lepiej nigdy nie wyrzucać, a schować do szuflady (na rok), aż się dezaktywuje. Nigdy nie wiadomo czy nie wpadnie w niepowołane ręce.

 

Co do kwoty za brak aktywności, tym się nie ma co stresować, jak już pisali koledzy. Przecież karta poleciała do kosza, to znaczy, że Ci na niej nie zależy. To oferta przedpłacona.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Usunięcie numeru


@Ronnapisał(-a)

@Kasztanka , ogólnie jak karta jest zarejestrowana i działa, to lepiej nigdy nie wyrzucać...

 

 


Wyrzucić można, ale po fizycznym jej zniszczeniu - przecięcie, złamanie itp. 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięcie numeru

@piotrKawiory , można i tak 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

Usunięcie numeru

Dziękuję wszystkim za informacje. Karta została oczywiście w odpowiedni sposób wyrzucona (a dokładniej trafiła do pieca 😂🙊). Czyli zostało czekać mi do końca ważności numeru i niczym się nie przejmować 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięcie numeru


@Kasztankanapisał(-a)

 Czyli zostało czekać mi do końca ważności numeru i niczym się nie przejmować 🙂


Ja karta zutylizowana, to już nie musisz się niczym przejmować. 

 

Możesz nawet zalogować się na czacie Orange w tygodniu i poprosić i wyłączenie numeru. Może dezaktywują do 30 dni lub nawet skrócą ważność do 1 dnia i na drugi dzień numer znika. Zależy od konsultanta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Usunięcie numeru

@Ron od już prawie roku nie ma możliwości skrócenia ważności numeru. Kiedyś faktycznie tak było, obecnie @Kasztanka będzie musiał czekać, aż numer straci ważność. Jeśli miał uruchomione RWK, to w apce może wyłączyć i wtedy numer zmieni datę ważności.

Konsultanci obecnie nie mogą skracać czasu ważności numeru.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usunięcie numeru

No nie wiem, nie tak dawno skracałem na czacie. 🤔