Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 0
  • 4
  • 0

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów

Dostałem dziś następującego maila z numeru 2334 "W związku z naruszeniem &18 pkt 1.4 Regulaminu świadczenia usług - oferta na kartę (www.orange.pl) ograniczamy świadczenie usług". Prawdopodobną przyczyną jest wysłanie życzeń do dużej liczby odbiorców, co jak dla mnie jest ciężką paranoją. Czy cokolwiek można z tym zrobić przez Święta ?
________________
* Wydzielono z tematu Blokada anty spam – moderator Kinga
 
 
4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów

Masowa wysyłka SMS-ów tak jak właśnie życzenia na święta może powodować taka blokadę. Nie tylko pomarańczowi mają taką blokadę. Jeżeli już coś da się ugrać to tylko przez kontakt z nimi. Wiec przez święta słabo to wygląda. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów

@Proszyn87 dezaktywacja blokady niestety tylko przez konsultanta. Na czacie teraz przez święta nic nie załatwisz,l. Możesz próbować na infolinii. Może uda się połączyć z dyżurującym konsultantem. Sprawę na pewno wyjaśnisz we wtorek. Będą dostępne oba kanały kontaktu.

Anonim

Nie dotyczy

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów

@Proszyn87  masowo życzenia wysyłam z konta pocztowego, sms tylko do rodziny, 10 sms nie jest traktowane jest jako nadużycie, tak poza tym jest FB i pewnie sporo znajomych z tego portalu korzysta 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Blokada anty spam a masowa wysyłka SMS-ów

@Proszyn87 ile SMS-ów z życzeniami wysłałeś?