Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ujemna ważność konta na przychodzące

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Ujemna ważność konta na przychodzące

Witam,

 

Przeniosłem numer mojej mamy z Polkomtela do Orange Free. Trwało to trochę (z winy Plusa) i w tym czasie na karcie był numer tymczasowy. Konto miało ważność rok na wychodzące zgodnie z obietnicą dla przenoszących konto.

 

Nagle magia - ważność konta na połączenia przychodzące stała się ujemna (patrz załączony screenshot). Nie przejmowałem się tym bo myślałem, że po przeniesieniu numer albo przy kolejnym doładowaniu to się jakoś naprawi samo.

 

Screenshot_20180913-185457.png

 

 

Niestety po przeniesieniu numeru co prawda ważność konta stała się dodatnia ale o mniej więcej pół roku krótsza niż na rozmowy wychodzące. 

 

Dziś konto zostało znów zasilone i ważność konta na przychodzące dalej jest znacznie krótsza  jest na wychodzące. Co sugerujecie zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Ujemna ważność konta na przychodzące

Niech mama wyśle sms START na nr 8002.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ujemna ważność konta na przychodzące

Ukryj numer na forum. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt - doradca to poprawi.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Ujemna ważność konta na przychodzące

Spoko, do kilku dni powrócą prawidłowe wartości. Takie czary...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Ujemna ważność konta na przychodzące

To jest numer tymczasowy, więc już nieaktualny...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ujemna ważność konta na przychodzące

A próbowałeś się zalogować numerem docelowym i starym hasłem?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Ujemna ważność konta na przychodzące

Nie rozumiem.

To jest numer mamy, która jest starszą osobą, więc ja zarządzam jej kontem. Niemniej i w aplikacji Mój Orange i przez www te wartości choć już nie ujemne są nadal bez sensu (odbieranie krócej niż wychodzące). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ujemna ważność konta na przychodzące

To inaczej. Jeśli w aplikacji mój Orange widzisz numer tymczasowy, spróbuj do aplikacji dodać nowe konto. Jako numer wpisz numer docelowy a hasło wpisz te same jako ustaliłeś przy rejestracji na numer tymczasowy.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Ujemna ważność konta na przychodzące

Przepraszam. Mamy tu nieporozumienie.

 

Konto jest już dodane do aplikacji Mój Orange z docelowym numerem już od dwóch miesięcy. Screenshot, który dołączyłem pochodzi sprzed prawie trzech miesięcy sprzed finalizacji przeniesienia numeru. Po prostu był tak zabawny, że go sobie zachowałem.

 

Aktualnie, dwa miesiące po finalizacji przeniesienia numeru, uruchomieniu pakietu za 25 zł i kolejnym doładowaniu konta dziś Mój Orange pokazuje 125 dni na Przychodzące i 259 na Wychodzące - co nadal wydaje mi się dziwne i nie OK.

 

Czekałem, licząc, że kolejne doładowanie na docelowym numerze przywróci "porządek" ale nic takiego się nie stało i stąd mój post.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Ujemna ważność konta na przychodzące

Niech mama wyśle sms START na nr 8002.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 1

Ujemna ważność konta na przychodzące

Tak zrobiłem (wysłałem START na 8002).

 

Konto ważne rok zostało ponownie aktywowane (choć i przedtem też było aktywne) i przedłużyła się ważność na wychodzące do 365 dni. Ale ważność na przychodzące się nie zmieniła i wynosi dziś 124 dni.

 

Co nie ma dla mnie sensu.