Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Upierdliwe numery

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Upierdliwe numery

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii O społeczności - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, jak pozbyć się upierdliwych numerów dzwoniacych do mnie z numerów takich jak ten 223970665

Jest to bardzo denerwujące, a nawet potrafi mi zabierać pieniążki z konta....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Upierdliwe numery


@Damianosnapisał(-a)

Witam, jak pozbyć się upierdliwych numerów dzwoniacych do mnie z numerów takich jak ten 223970665

Jest to bardzo denerwujące, a nawet potrafi mi zabierać pieniążki z konta....


Jeśli masz telefon z możliwością blokady to po prostu klik i zablokuj owy numer, ale po co oddzwaniasz to nie wiemEmotikon: Smutny

Wpisz w google owy numer i dowiesz się o nim wszystkiego z komentarzy które zamieścili ludzie do których również dzwoniono z takich numerów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Upierdliwe numery

Cześć.
Niestety z poziomu operatora nie ma możliwości zablokowania numeru. Najlepiej to zrobić na poziomie aparatu telefonicznego (o ile to możliwe). Możesz też poszukać w internecie firmy do której należy numer i napisać do niej że nie życzysz sobie kontaktu.

Trochę niejasna jest kwestia co masz na myśli, że taki numer potrafi zabierać pieniądze z konta. Połączenia przychodzące w Polsce są za free (lub masz wyraźną informację o koszcie). Sprawdź na BOK http://orange.pl/kontakt co tak naprawdę zabiera kasę - może masz jakąś usługę premium lub usługę elektroniczną aktywną.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Upierdliwe numery

Dzwonia numery różne, a ja czekam na ważny telefon więc oddzwaniam i wtedy nikt nie odbiera a kasa leci.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Upierdliwe numery


@Damianosnapisał(-a)

Witam, jak pozbyć się upierdliwych numerów dzwoniacych do mnie z numerów takich jak ten 223970665

Jest to bardzo denerwujące, a nawet potrafi mi zabierać pieniążki z konta....


Jeśli masz telefon z możliwością blokady to po prostu klik i zablokuj owy numer, ale po co oddzwaniasz to nie wiemEmotikon: Smutny

Wpisz w google owy numer i dowiesz się o nim wszystkiego z komentarzy które zamieścili ludzie do których również dzwoniono z takich numerów.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Upierdliwe numery


@Damianosnapisał(-a)

Dzwonia numery różne, a ja czekam na ważny telefon więc oddzwaniam i wtedy nikt nie odbiera a kasa leci.


@Damianos

Ja wszystkie ważne numery mam zapisane, Ty zrób to samo 🙂

Pozdrawiam