Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Twoje numery...

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje numery...

Kiedyś gdzieś czytałam, iż ta usługa została wyłączona.

Ja widzę u mnie na MO że ją mam ( Orange ONE ) więc jestem dziwnie zdziwiona 🤔, a może mi się tylko śniło, że ona tzn. usługa jest nieaktywna 🤔 hm nie wiem 😯

Chyba że nie ma jej w Orange Free

Screenshot_2020-04-13 Usługi na kartę.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Twoje numery...

@wscieklaewka sprobuj i daj znac. U mnie na pierwszym numerze zmienila sie taryfa z Nowe Orange Go na OFnK i Twoje numery wylaczylo mi automatycznie. Na drugim numerze dalej mam Orange One i Numery dzialaja😁

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Twoje numery...

@wscieklaewka ja tez mam na drugim numerze Orange One i aktywna usluge Twoje numery. Usluga wiec zyje i ma sie dobrze

😁😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje numery...


@byczyn_86napisał(-a)

@wscieklaewka ja tez mam na drugim numerze Orange One i aktywna usluge Twoje numery. Usluga wiec zyje i ma sie dobrze😁


Witaj @byczyn_86 

Ja normalnie jestem bardzo zdziwiona, bo gdybym dziś nie zajrzała do MO to w życiu bym nie wiedziała o jej istnieniu w ONE 😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Twoje numery...

Wychodzi na to ze uslugi nie mozna juz wlaczyc ale te ktore sa juz aktywne wciaz dzialaja


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje numery...

U mnie była aktywna ale jakiś czas temu przeszłam na 120 minut, i teraz nie wiem czy da się ją aktywować czy też dostanę SMS że już nici 😞

Jutro muszę spróbować gdyż kończy mi się pakiet 200 który obecnie jest aktywny po zlikwidowaniu i wrzuceniu do archiwum pakietu 120 minut.

Koniec Świata jak daję słowo 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Twoje numery...

@wscieklaewka sprobuj i daj znac. U mnie na pierwszym numerze zmienila sie taryfa z Nowe Orange Go na OFnK i Twoje numery wylaczylo mi automatycznie. Na drugim numerze dalej mam Orange One i Numery dzialaja😁


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje numery...


@byczyn_86napisał(-a)

@wscieklaewka sprobuj i daj znac. U mnie na pierwszym numerze zmienila sie taryfa z Nowe Orange Go na OFnK i Twoje numery wylaczylo mi automatycznie. Na drugim numerze dalej mam Orange One i Numery dzialaja😁


Kurka wodna 🤔 to teraz się zaczynam bać, że mnie machną z ONE do FREE - a ja nie chcę, i już boję się 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Twoje numery...

@wscieklaewka mnie nie machneli to i Ciebie nie machna😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoje numery...

Kwestia czasu - obstawiam, że w czerwcu Was przeniosą 😄

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje numery...

Może o nas zapomnieli 🙂