Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Orange tak bardzo promuję aplikacje na smartfony ( Mój Orange), które jest stale zmieniane, poprawiane i ulepszane, a przecież nie każdy używa tylko smartfona, dlatego oczekuję aby serwisy USSD były także wspierane i aktualizowane. W ofercie POP po wpisaniu kodu *100*# Twoje Menu wchodzimy do Muzeum Orange, a właściwie Idei, bo tak oto znajdziemy "możliwość" aktywacji POPminuty, Wspólna Orbita, POPgadane, 1000min, co druga minuta gratis, Twój Dzień, itp. a przecież te promocje zostały już dawno wycofane z oferty. Ja wiem, że Orange nie wspiera już taryfy POP, ale oczekuję aktualnych informacji na działającej platformie USSD.

 20180921_032043.jpg20180921_032129.jpg20180921_032138.jpg

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Funkcja dosyć niszowa a jej aktualizacja kosztuje sporo.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Piotrek, proszę Cię! to, że coś jest niszowe i trochę kosztuje wysiłku i wkładu finansowego to ma być nierzetelne i wprowadzać w błąd? moim zdaniem nie jest wcale kosztowne, wystarczy usunąć nieaktualne dane i dodać nowe. Prepaid nie zmienia się tak często, aby co chwile musieli robić aktualizacje, więc liczą się chęci.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Sorry że piszę tu mało popularne rzeczy ale takie aplikacje jak Twoje Menu w dobie smartfonów są mało przyjazne użytkownikom. Owszem nie każdy ma smartfon ale liczba użytkowników klasycznych aparatów maleje.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Kochani, ja potrafię sobie poszukać informacji o aktualnych promocjach, pakietach ale chyba nie rozumiecie mojego przekazu. Jako poważny Operator, informacje powinny być prawdziwe i aktualne chodzi mi jedynie o fakt i zasadę, bo poradzić sobie umiem jednakże razi mnie taki archaizm w systemach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

To najlepiej to usunąć. Tylko parę osób korzysta. "Biznesowo" czasem opłaca się zostawić jak jest.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Oj tam, oj tam @Piotrekk85

sama mam trzy klasyczne, i powiem Ci że jak dla mnie to te zwykłe są o wiele praktyczniejsze ( do dzwonienia oczywiście ) aniżeli te coraz większe smartfony 🙂

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo


@Sandrusianapisał(-a)

Kochani, ja potrafię sobie poszukać informacji o aktualnych promocjach, pakietach ale chyba nie rozumiecie mojego przekazu. Jako poważny Operator, informacje powinny być prawdziwe i aktualne chodzi mi jedynie o fakt i zasadę, bo poradzić sobie umiem jednakże razi mnie taki archaizm w systemach.


 
Nie neguję @Sandrusia , że świetnie sobie radzisz 😉 sama zapomniałam o tym kodzie w telefonie 🙂
Pozdrawiam...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Twoje Menu USSD *100*# informacje widmo

Ja też mam smartfona, ale też użytkuję klasyczną Nokię, która chowa mi się w dłoni a SMSa piszę z zamkniętymi oczkami nawet dzięki fizycznym przyciskom 😉 dlatego kody USSD są dla mnie przydatne bardzo.