Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

 (-)

 

Użytkownikowi trudno jest skorzystać z tej promocji.

 

1. Trzeba się wybrać do salonu, wszystkie inne opcje rejestracji odpadają.

2. Okey, trzeba. Byłem w dwóch salonach i w obu panowie nie wiedzieli o co chodzi.

 

W obu przypadkach dialog wyglądał niemal identycznie:

- *daję dowód i nowo zakupiony starter*

- *Pan w salonie wklepuje wszystko i o nic nie pyta*

- Chciałbym podać dane adresowe w celach marketingowych.

- *zdezorientowany* mmm... nie rozumiem

- Mam na myśli bonus za rejestrację, mogę dobrowolnie podać dane i wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo, mogę tylko zaznaczyć tą zgodę na kontakt, ale nikt o to nigdy nie prosi.

 

I tak oto przebiegła rejestracja, zwyczajnie. Czyli równie dobrze mogłem iść do kiosku, bo bonus nie został mi przyznany.

 

Jak komuś się udało z tego skorzystać, to niech da znać Emotikon: Język

 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

Musisz podać adres i właśnie tę zgodę na kontakt. 

Sęk w tym, że masz już inny numer zarejestrowany, to zgodnie z regulaminem bonus się nie należy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

Bonusów rejestracyjnych nie ma. Bonus jest za coś innego.
Musisz powiedzieć, że chcesz podać adres + zgodę na kontakt.
Ew. zaopatrz się w regulamin promocji.
Anonim

Nie dotyczy

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

Zadzwoń do BOK, myślę że konsultant po sprawdzeniu Twoich danych może sam zadecydować i aktywować Ci ten bonusowy pakiet GB. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru


Piotrekk85 napisał(-a):
Bonusów rejestracyjnych nie ma. Bonus jest za coś innego.
Musisz powiedzieć, że chcesz podać adres + zgodę na kontakt.
Ew. zaopatrz się w regulamin promocji.

Właśnie to powiedziałem i nikt nie wiedział o co chodzi. (Jakie dane, w jakim celu i gdzie)

 

pablo_ck napisał(-a):

Zadzwoń do BOK, myślę że konsultant po sprawdzeniu Twoich danych może sam zadecydować i aktywować Ci ten bonusowy pakiet GB.

Zadzwoniłem. Dowiedziałem się to, co już wiem, czyli, że przy rejestracji w salonie powinienem podać te dane i zgodę na kontakt oraz że tego nie zrobiłem, a już za późno i uzupełnienie danych nie uprawni mnie do bonusu. Tak jest zarówno na jednym, jak i na drugim numerze. (próbowałem z dwoma osobnymi starterami w dwóch różnych salonach).

 

Wciąż mogę skorzystać z promocji (skoro ani przy jednym, ani przy drugim numerze nie ma tych danych), ale jest to zależne od 'ogarnięcia' ludzi pracujących w waszych salonach.

Anonim

Nie dotyczy

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

To zgłoś reklamację, że rejestrowałeś, chciałeś podać dodatkowe dane, etc i uważam że powinni CI przyznać ten bonus. Fajnym sposobem kontaktu jest czat przez aplikację Mój Orange. Pozdrawiam.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru


dev_xer napisał(-a):

Piotrekk85 napisał(-a):
Bonusów rejestracyjnych nie ma. Bonus jest za coś innego.
Musisz powiedzieć, że chcesz podać adres + zgodę na kontakt.
Ew. zaopatrz się w regulamin promocji.

Właśnie to powiedziałem i nikt nie wiedział o co chodzi. (Jakie dane, w jakim celu i gdzie)

 

pablo_ck napisał(-a):

Zadzwoń do BOK, myślę że konsultant po sprawdzeniu Twoich danych może sam zadecydować i aktywować Ci ten bonusowy pakiet GB.

Zadzwoniłem. Dowiedziałem się to, co już wiem, czyli, że przy rejestracji w salonie powinienem podać te dane i zgodę na kontakt oraz że tego nie zrobiłem, a już za późno i uzupełnienie danych nie uprawni mnie do bonusu. Tak jest zarówno na jednym, jak i na drugim numerze. (próbowałem z dwoma osobnymi starterami w dwóch różnych salonach).

 

Wciąż mogę skorzystać z promocji (skoro ani przy jednym, ani przy drugim numerze nie ma tych danych), ale jest to zależne od 'ogarnięcia' ludzi pracujących w waszych salonach.


A miałeś zarejestrowany jakiś numer orange wcześniej ? Do promocji uprawnia podanie danych osobowych po raz pierwszy. Uzupełnienie ich o adres i zgody już nie.

Anonim

Nie dotyczy

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

@dev_xer, a może TUTAJ podziałasz bez fatygi w salonach?Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Trudności w skorzystaniu z bonusu za podanie danych adresowych przy rejestracji numeru

@dev_xer, czy któraś porada okazała się pomocna?
Zachęcam Cię do oznaczenia wpisu  |→ Zaakceptuj jako rozwiązanie|, który Twoim zdaniem najbardziej się przydał. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.